Kategoriler
Erkek Üyeler

Batman Jigolo Ajansı Üyesi Oğuz

Her türlü isteğe açığım dileğiniz her şeyi de hayata geçirmeye hazırım Batman jigolo ajansına kayıt yapıp yeni üye oldum. İsmim Oğuz 24 yaşındayım esmer ela gözlü kendine bakmayı seven üniversite öğrencisi genç adayım. Gizlilik benim için en başta gelen kurallar içinde benim gibi düşünen bayanlarla tanışmak istiyorum.

Gece hayatında yaşanacak anlarda gizli saklı ilişkiler ve resmi ilişkiler çoğu zaman aynı ortamlarda paralel yaşanır. Bundan dolayı halka açık ortamlarda riskler genel anlamda yüksek olur. Partnerlerin geliştirecekleri özelliklerinden biride bu tür önlemler üstüne olmalıdır. Hafta sonlarında eğlence severler Batman jigolo şirketlerinin üyeleriyle eğlenmek istiyor.

Bu yönünüzü bir gün içinde geliştiremezsiniz, sizde gezdikçe, görüşmeleriniz artıkça hem mesleğinizin inceliklerini öğreneceksiniz. Fakat bu biçim mekanları belirlemek tamamen ustalık istiyor kendinize güveniyorsan çık karşıma. Benim hayatıma yatağıma girip benden memnun kalmayan olmamıştır.

Batman Jigolo Başvurum Hızlı Onaylandı

Üniversite hayatı gerçekten fazlasıyla yorucu sıkıcı geçiyor benim ilk başlangıçta tek niyetim zaman geçirmekti. Fakat bir süre sonra ben bu meslek ve olgun bayanlar olmadan yaşayamayacağımı anladım. İşte tam da o an kendi kendime aldığım ilk karar randevu garantisi veren sağlam bir ajans bulmaktı.

Uzun araştırmalar sonucunda kendime ilk kendime güvenilir hizmet veren ajans araştırmaya başladım. Batman jigolo kayıt formunu doldurup beklemeye başladım. Bunun bana katkısı her zaman olumlu yönde olmuştu bu sefer de yine doğru bildiğimi yaptım. Sonucunda hem zengin hem de dul azgın dulları yatağa atmayı başardım.

Kendime yatakta çok güveniyorum size zevk çığlıkları attıracağımdan yana asla bir şüpheniz olmasın. Ancak ödemelerimi nakit olarak alıyorum uyumlu sıcak kanlı erkeğim. Size hiç bir konuda sorun yaşatmam merak etmeyin. Bana nelerden hoşlandığınızı söyleyin ben sizin isteklerinizi yerine getireyim. 

Batman’da Jigolo Olmak İstiyorum

İlanlarımı web sitelerinde yayınlanmaya başladıktan sonra talep arttı. Ardı arkası kesilmeyen görüşme taleplerinden sonra bende ne olduğunu anlamadım. Aslında bu durum fazlasıyla hoşuma gitmeye başlamıştı sonuçta hangi erkek bir kadın tarafından beğenilmek istemez ki ?

Yan yana geldiğimiz zaman kendinizi bana bırakabilirsiniz. Siz eğer randevumuzun otelde olmasını isterseniz olur evinize davet ederseniz keyifle size eşlik ederim. Batman’da jigolo olmak isteyenlere tavsiyem bıkmadan araştırmaya devam edin. Bana göre sizinle olduğum her yer benim için gayet eğlenceli ve keyifli olacak. Zengin bayanların favorisi olmak hiç zor değil.

Uzun sözü sizin de anladığınız kadarıyla ben kendime fazlasıyla güveniyorum. Size kendimi kanıtlamak için sizi bekliyorum gündüzleri çalıştığım için müsait olamıyorum. Akşamları saat 9dan sonra istediğiniz her saat size eşlik edebilirim. Aracım olduğu için istediğiniz zaman beni yanınıza davet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!