Aydın Jigolo Birkan

Merhaba bayanlar Aydın jigolonuz Birkan kendini geliştirmiş kültürlü deneyimli iddialı birisiyim. Dul bayanlara hizmet ediyorum 29 yaşlarında fit bir vücuda sahibim. Ancak ben esmer yeşil gözlü kendini beğenen bir erkek olduğum için memnun edebilirim.

Saatlik ücretim 1500 TL şeklinde taş şeklinde hanım arkadaşlarla tanışıp görüşmek hoşuma gidiyor. Herkes cinselliğe düşkündür ben normale göre daha azgınım eğer kendinize güveniyorsanız teklifimi kabul etmelisiniz. Ancak gençlik zamanı hayalimi süsleyen olgun kadınlara sayesinde kavuşabildim.

Aslında jigololuk ajansı tercih etme sebebim görüşme garantisi veren tek firma oldukları için kayıt oldum. Unutmanızı istemem zaman çok hızlı geçiyor haberiniz olsun. Cinsel performansımı şimdiye kadar beğenmeyen kadın olmadı.

Aydın Erkek Kiralamak İsteyenler Var Mı ?

Etine dolgun olgun ateş fıstıklarla ilgileniyorum, Genç çömezler bana gelmez anlayışlı olmalıdır. Hem önden hem arkadan yapmayı seviyorum bu da benim tarzım olması olanaksız mı ? Bence siz bana bir mesaj atın ben anında yanınıza gelirim. Benimle tüm fantezilerinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız ?

Tek isteğim temizlik ve onun haricinde özel istediğim yok. Evlilerde benimle temas kurabilirsiniz sekste sınırsız doyumsuz olmanız ilişkiyi 10 kat daha güzel hale getirir. Fakat Aydın jigolo arayanların cep telefon numaraları bana lazım olacaktır. Gecelerinde vakit geçirelim diyorsanız, oldukça eğlencelerde zaman geçirebiliriz.

Beraberliğimizi özlediğiniz güzellikte yaşarız pozisyon ustasıyım. Yakışıklı görüntümle koluna girerek ortamlara katılıp kalabalıkta eğlenmekten mutlu olacaksınız. Aydın arkadaşlık kayıt sitesi üye seçme konusunda gayet başarılı bence. Eğer ki sizde benimle bir gece isterseniz elinizi hızlı tutun.

Yorum yapın