Kategoriler
Erkek Üyeler

Birkan Aydın Jigolo Olmak İsteyenler Okusun

Merhaba bayanlar Aydın’da jigolo olmak istiyorum dedim ve bunu gerçekleştirdim. Ben Ege’nin asi evladı Birkan ben kendine geliştirmiş kültürlü deneyimli iddialı birisiyim. Dul bayanlara hizmet ediyorum 29 yaşlarında ve fit bir vücuda sahibim. Esmer yeşil gözlü kendini beğenen bir erkek olduğum için sizi memnun edeceğime inanıyorum.

Saatlik ücretim 1500 TL şeklinde taş şeklinde hanım arkadaşlarla tanışıp görüşmek hoşuma gidiyor. Her erkek cinselliğe düşkündür illaki ama ben normale göre daha azgınım eğer kendinize güveniyorsanız teklifimi kabul etmelisiniz. Gençlik zamanlarından itibaren hayalimi süsleyen olgun ve dolgun kadınlara site sayesinde kavuştuğum için fazlasıyla memnunum.

Şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadan randevularıma çıktım. Aslında yasal ajansı tercih etme sebebim görüşme garantisi veren tek firma oldukları için kayıt oldum. Sizi bekliyorum ama unutmanızı istemem zaman çok hızlı geçiyor haberiniz olsun. Cinsel performansımı şimdiye kadar beğenmeyen kadın olmadı.

Aydın Jigolo Ajansı Tek Favorim

Etine dolgun olgun alev ateş fıstıklarla ilgileniyorum, Genç çömezler bana gelmez yaşlı ve anlayışlı olmalıdır. Hem önden hem arkadan yapmayı seviyorum bu da benim tarzım olması olanaksız mı ? Bence değil siz bana bir mesaj atın ben anında yanınıza gelirim.

Tek isteğim temizlik ve onun haricinde özel istediğim yok. Evlilerde benimle temas kurabilirsiniz sekste sınırsız doyumsuz olmanız ilişkiyi 10 kat daha güzel hale getirir. Aydın jigolo arayan bayanların cep telefon numaraları bana lazım olacaktır. Çünkü gecelerinde vakit geçirelim diyorsanız, oldukça değişik ortamlarda değişik eğlencelerde zaman geçirebiliriz.

Beraberliğimizi özlediğiniz güzellikte yaşarız pozisyon ustasıyım. Yakışıklı ve yapılı görüntümle koluna girerek ortamlara katılıp kalabalıkta eğlenmekten mutlu olacaksınız. Aydın jigolo sitesinin üyeleri ajans seçme konusunda gayet başarılı bence. Eğer sizde benimle bir gece isterseniz elinizi hızlı tutun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!