Hakkımızda Ve İletişim

Sevgili Jigolo Üyelerimiz;
Sizlerin mağdur olmamanız ve zor duruma düşmemeniz için, elimizden geldiğince sözlü ve yazılı olarak sizleri daima kötü niyetli kişilere karsı uyarıyoruz. Sevgili Üyelerimiz, sizleri herhangi bir sebepten dolayı arayıp, görüşme, rezervasyon gibi ayarlamalar yaptıklarını. Fakat sizleri otel veya herhangi bir yerde bekleyen bir müşteriniz var, gibi söylemde bulunan ve bazen değişen miktarlarda ücret talep eden kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Sitemizde Üye olan ve Üye Olmayı düşünen Arkadaşlar. Kafanıza takılan ve öğrenmek istediğiniz ne varsa Sitemizde bulunan Site Yetkilisini arayabilirsiniz. Gerekli tüm bilgileri ve uyarıları detaylı bir şekilde alabilirsiniz.
Jigolo Üyeliğinin yapılabilir en doğru şekli hakkında bilgi vermeye çalışalım size. Önce fotoğraf ve rumuz, boy, kilo, bulunduğunuz il ve gidebileceğiniz illerden oluşan bir profil hazırlanır. Bunu tamamen sizin bize verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak yaparız. Yayınlatmak istemediğiniz hiç bir bilgi Jigolo Sitemizde yer almaz.

Sitemizde Jigolo Kataloğunuz yayınlandıktan sonra siteye giriş yapan Jigolo Arayanlar sizlere birebir kendileri ulaşır ve sizden randevu talep ederler. Telefonda yer, zaman, mekan ve alacağınız ücret konusunda sizi arayanlarla bizzat kendiniz muhatap olursunuz. Buluşmaya gitmek için hiçbir yere ve hiç kimseye herhangi bir ücret ödemek durumunda değilsiniz. Bunlar Jigolo Sitesi seçiminizde aklınızda bulunması gereken en önemli ayrıntılardır.