Kategoriler
Erkek Üyeler

Ahmet Yalova’da Jigolo Olmak İstiyorum

Merhaba ben Ahmet Yalova’da jigolo olmak istediğim için kayıt işlemlerimi tamamladım. Ajansın üzerinden bana ulaşıp beni kiralamak isteyen her kadına hizmet sunuyorum. Her zaman yatağına girdiğim bayana sonsuz saygı duymuşumdur sizin istekleriniz benim için sadece emirdir. Çünkü zaman su gibi akıp geçecek buna eminim.

Partnerimle yaşadıklarımız kesinlikle ikimiz arasında kalacaktır. 1.90 boyunda 78 kilo dış görünüşüne güvenen yakışıklı diksiyonu iyi oturup kalkmasını bilen genç. Ama deneyimli bir erkeğim benimle yan yana geldiğiniz zaman hiç pişman olmayacaksınız. Eğer sizde daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyime imza atmak istiyorsanız.

Çok fazla olduğunu bildiğim için sizin için hazır bekliyorum yeter ki siz beni tercih edin. Ben hafta içi akam saat 7 den sonra hizmet veriyorum. Bu saatte kadar kendime ait erkek kuaför salonum ile ilgileniyorum ve ne yazık ki müsait olamıyorum. Ama özel durumlarda size bir müsait saat ayarlayabilme şansım var.

Yalova’da Gerçek Jigolo Ajansı Buldum Şanslıyım

Sitenin yeni üyesi ile tanışma şansı size her zaman kendinizi çok özel hissettirmek için bütün meziyetlerimi kullanmak için şimdiden can atıyorum. Ben bir erkek olarak kendi kişisel temizliğime ve bakımımı olması gerektiğinden daha fazla dikkat ediyorum. Ancak karşımdaki bayanın da bu konuda aynı olmasını istiyorum.

Uzun süredir aktif şekilde olgun bayanların yataklarına seks partnerleri olarak eşlik ediyorum. Tabi bu zamana kadar bayanların hepsinin isteklerini yerine getirmeye çalıştım. Yalova jigolo ajansında yayınladığım ilanlarımı takip edebilirsiniz. Her yeni bayan benim için farklı bir heyecandır size olan heyecanımı asla kaybetmedim. Kendime ve şahsi kişisel bakımıma güveniyorum.

Ben görüşmeleri otel yada ev olarak ikiye ayırmıyorum. Siz kendinizi nerede daha rahat hissediyorsanız benim için orası uygundur. çünkü ben her koşulda size ayak uydurabilirim benim için hangi ilçede olduğunuz problem değil. Yalova Jigolo kayıt ol demek kolay önemli olan benim gibi profesyonel olabilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!