Ahmet Yalova Jigolo Hizmeti Veriyorum

Yalova Jigolo Ahmet

Merhaba ben jigolonuz Ahmet Yalova arkadaşlık kurmak için siteye kayıt oldum. Orta yaş kadınlara olan merakım ve ilgim gençlik zamanlarından geliyor. Ajansın üzerinden bana ulaşıp beni kiralamak isteyen kadınlara hizmet sunuyorum. Her zaman yatağına girdiğim bayana saygı duydum.

Partnerimle yaşadıklarımız kesinlikle ikimiz arasında kalacak, sitedeki çalışanlar dahi bunu bilemez. Size kendimden bahsedeyim 1.90 boyunda 78 kilo dış görünüşüne güvenen yakışıklı diksiyonu iyi oturup kalkmasını bilirim. Deneyimli erkeğim benimle yan yana geldiğiniz zaman hiç pişman olmayacaksınız.

Yalovada yaşayan yakışıklı kayıtlı üyelerin olduğunu bildiğim için banada bir şans verirseniz çok mutlu olurum. Ben hafta içi akam saat 7 den sonra hizmet veriyorum. Bu saatte kadar kendime ait erkek kuaför salonum ile ilgileniyorum ve müsait olamıyorum.

Yalova Jigolo İlanlarını İncelerseniz Beni Bulursunuz

Firmanın yeni üyesi ile tanışma şansı sizide heyecanlandırıyorsa ajansın sayfasında paylaştığım kayıtlı numaradan bana ulaşabilirsiniz. Fakat ben partner olmaya karar verdiğim zaman sitede ücretsiz ilanları yayınlama şansı veriyorlardı.

Ben bir erkek olarak kendi kişisel temizliğime ve bakımımı olması gerektiğinden daha fazla dikkat ediyorum. Uzun süredir aktif şekilde erkek arayan bayanların yataklarına seks partnerleri olarak eşlik ediyorum. Ancak bu zamana kadar kadınların hepsinin isteklerini yerine getirmeye çalıştım.

Siz kendinizi nerede daha rahat hissediyorsanız benim için orası uygundur. Çünkü ben her koşulda size ayak uydurabilirim benim için hangi ilçede olduğunuz problem değil. Yalova jigololuk yapmak kolay önemli olan benim gibi profesyonel olabilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir