Fantezi Tutkunu Yozgat Jigoloları Ulaşın

yozgat travesti

Herkese selam Ben Gülcan yaşım 29 kendime yatakta çok güveniyorum. Yozgat jigolo kayıt sitesinin en kıdemli üyelerinden sadece biriyim. Herkes buranın bir cennet olduğunu düşünürken ben adeta cehennem hayatı yaşıyorum bu hayatı sizinle renklendirmek istiyorum.

Ama her seferinde aynı sonuçla karşılaşıyorum. Aşk yaşadığım adam tatili bitince çekip gidiyor. Ben de yalnızlığımla baş başa kalıyorum. Yozgat’ta yaşayan ve bana partner olacak erkekle tanışıp istediğim zaman görüşmek ve uzun süreli bir beraberlik yaşamak istiyorum. 

Ancak seksi bir vücuda sahibim benim tadıma bakıp bana hayran olmayan erkek şimdiye kadar tanımadım. Uzun süre iş ilanlarını takip ederek kendime yakışıklı aradım ama bulamadım. Kim istemez ki sizi yatakta en zirve noktalara ulaşacak bir kadını travesti olmama asla takılmayın.

Yozgat Travestisi Sizi Cinselliğe Doyurur

Uzun süredir Yozgat jigolo ajansına beraber çalışıyorum ve halimden çok memnunum. Her yeni müşterim ile görüşme sağladıktan sonrasında mesleğime olan isteğim ve arzum artıyor. Ancak sürekli işinin en iyisini yapmak için kendimi geliştirmeye çalışıyorum. 

Hem de sizin için kaslı seksi bir vücuda haiz olmak için uğraş veriyorum. Ziraat mühendisiyim, yoğun bir iş temposuyla günlerimi keyifsiz zevksiz geçiriyorum. Çalış çalış nereye kadar dimi? Ayrıca benim erkek arayan zengin bayanlardan ne farkım var ki diye artık kendime değil size sormak istedim. 

Esprileri ile beni güldürebilecek, ortamlarımda beni mahcup etmeyecek Partnerler ile tanışmak beni mutlu edecektir. Yaş ortalaması 35-40 civarında olan olgun yatak partnerim olmak isteyen travestiler mesaj bırakabilirler. 

Bir yanıt yazın