yozgat travesti

Yozgat Travesti Gülcan Partner Arıyor

Herkese selam Ben Gülcan yaşım 29 kendime yatakta çok güveniyorum. Yozgat travesti sitesinin en kıdemli üyelerinden sadece biriyim. Herkes buranın bir cennet olduğunu düşünürken ben adeta cehennem hayatı yaşıyorum. Her yaz tatil için buraya gelen erkeklerden biriyle bir şekilde tanışıp beraber oluyordum.

Ama her seferinde aynı sonuçla karşılaşıyorum. Aşk yaşadığım adam tatili bitince çekip gidiyor. Ben de yalnızlığımla baş başa kalıyorum. Yozgat’ta yaşayan ve bana partner olacak erkekle tanışıp istediğim zaman görüşmek ve uzun süreli bir beraberlik yaşamak istiyorum. Yalnız Yozgat ilinde ikamet eden kişiler ile görüşmek isterim. Değişik illerden kişiler bana ulaşmasın şu sebeple dönüş yapamam. Ancak ben önceden bu konuda şansımı çok denemiş olmama rağmen asla doğruyu aramaktan vazgeçmedim.

Ancak seksi bir vücuda sahibim benim tadıma bakıp bana hayran olmayan erkek şimdiye kadar tanımadım. Uzun süre jigolo iş ilanlarını takip ederek kendime yakışıklı aradım ama bulamadım. Kim istemez ki sizi yatakta en zirve noktalara ulaşacak bir kadını travesti olmama asla takılmayın.

Cinselliğe beni doyurabilecek erkeklere ihtiyacım var

Uzun süredir Yozgat partner ajansına beraber çalışıyorum ve halimden çok memnunum. Her yeni müşterim ile görüşme sağladıktan sonrasında mesleğime olan isteğim ve arzum artıyor. Ancak sürekli işinin en iyisini yapmak için kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tabi ben ne kadar donanımlı bir kadın olsam dahi toplum baskısının önüne geçebilmek mümkün değil.

Ancak mesela boş zamanlarımda sürekli spor salonlarına gidip hem vücudumu güçlendiriyorum. Hem de sizin için kaslı seksi bir vücuda haiz olmak için uğraş veriyorum. Ziraat mühendisiyim, yoğun bir iş temposuyla günlerimi keyifsiz zevksiz geçiriyorum. Çalış çalış nereye kadar dimi? Biraz da eğlenmek lazım. Ayrıca benim jigolo arayan zengin bayanlardan ne farkım var ki diye artık kendime değil size sormak istedim. Ben iyi niyetimi sömüren insanlardan oldukça fazlasıyla sıkıldığım için kendime partner aramaya başladım.

Esprileri ile beni güldürebilecek, arkadaş ortamlarımda beni mahcup etmeyecek Partnerler ile tanışmak beni mutlu edecektir. Yaş ortalaması 35-40 civarında olan olgun yatak partnerim olmak isteyenler mesaj bırakabilirler. Daha önceden benim gibi Yozgat travesti adayı çıkmamıştır karşına sana her şeyin ilkini yaşatabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir