Kategoriler
Erkek Üyeler

Şener Çorum Jigolo Ajansının Yeni Üyesi

Selam güzel bayanlar ben Şener Çorum jigolo ajansı yardımıyla olgun dullar ile yaşayan yakışıklı seçkin bir adamım. Seks partneri azgın cinselliğe susamış bayanlar arıyorum. Her daim beraber olmak için güzel günler ve zevk dolu anlarınız olsun. En sevdiğim aktiviteler otomobil kullanmak ve içki en sevdiğim 2 şey kavalyeniz olmak.

32 yaşlarında 60 yaşına kadar pek fazlaca hanıma hizmet veriyorum. Ancak olgun hanımefendilerin tam aramış olduğu bir tipim ben hanımefendilerin ne istediğini çok iyi biliyorum. Bu mesleğe para kazanmaktan daha ilkin karşımdaki kadının yanımda sekse doymuş mutlu ayrılmasına dikkat ederim. Kısa süreliğine arkadaşlık ajansıyla çalışmıştım seneler önce.

Güvenilir şirketleri bulmamı bir arkadaşım sağlamıştı ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Lise bittikten sonrasında okul hayatına devam etmek istemedim bir kaç negatif iş deneyimim oldu. Yatakta oynaşmayı da seviyorsanız sizinle harikalar yaratan bir ikili olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çorum Jigolo Danışma Hattı Bana Hayatımı Verdi

İsterseniz seks oyuncakları ya da üçüncü bir erkeği ya da bayanı da yanınızda getirebiliyorsunuz. Kendiniz birini getiremiyor fakat bu şekilde bir heyecanı da yaşamak istiyorsanız, istediğini cinsiyette üçüncüyü bende getirebiliyorum. Benim getireceğim kişilerinde benim benzer halde sağlıklı ve işlerinde uzmanlar.

Kadınlar fazlaca tahrik olduklarında ya da bir süre kadınlardan uzak kaldıklarında alev ateş rüyalar görmeye başlarlar. Bu rüyalarda da daima benzeri olmayan erkekler onları rahatlatır. O rüyalarının benzerlerini yaşamaya çalışan kadınlar nadiren hayallerindeki kadar benzeri olmayan geceler görebiliyorlar. Kimi zaman de asla beklenmedik bir ortamda karşınıza bir Çorum jigolo kayıtlı üyesi çıkabilir.

Yakışıklı erkekler geceler süresince rüyalarınıza bile girmeye devam eder. Eğer sizde bu durumda kaldıysanız ve artık hayatınızı renklendirmek istiyorsanız ben buradayım. Siz isteyin ben sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştüreyim zaman hızlı geçiyor elinizi çabuk tutun. Çünkü daha alacağımız çok zevk geçireceğimiz daha fazla cinsel deneyim şansımız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!