Kategoriler
Erkek Üyeler

Hatay Jigolo Ajansı Vip Üyesi Hakan

Merhaba ben Hakan deneyimli bir masörüm Hatay jigolo ajansının üye ol reklamlarına artık daha fazla dayanamadım. 24 yaşlarında bu meslekte ustalaşmış olarak ilerlemiş bir erkeğim yaklaşık 4 senedir görüşme sağlamaktayım. Masörlük eğitimi de aldım hususi yağlar konusunda oldukça başarılıyım.

Sizde ilk olarak masaj yaptırıp derhal sonrasında size keyifli saatler yaşatacağımdan şüpheniz olmasın. Ateşli bir erkekle görüşmek isterseniz doğru adrestesiniz anlama gelir. Ben 1.90 boylarında 73 kilogram kendine ve kişisel bakımına dikkat eden yakışıklı ve karizmatik bir erkeğim. Üniversite mezunuyum edebiyat bölümünden mezun olduktan sonrasında mesleğimi hiçbir süre yapmadım.

Sanırım benim bu dünya üstünde yapabileceğim en iyi meslek bu olduğu için buradayım. Hatay’da jigolo olmak istiyordum ve sonunda bunu başarabildim. Benim kadar hanımefendi ruhundan anlayan onların bir çiçek gibi sevilmesi gerektiğini iyi biliyorum.

Hatay’da Jigolo Arayan Bayanlar Mesajınızı Bekliyorum

Profili bu şekildeyse bence daha oldukça süre kaybetmemeye çalışın. Ancak şirketin temsilcisi bayanlar ateşli erkekleri sever demişti arkadaşlık dostluk siteleri seçtim. Çoğu kadın benim kadar uzun süre ilişkiye dayanamıyor üç dört saat seviştikten sonrasında yataktan çıkmakta bile zorlanıyor.

Bu yüzden en uzun seansımı dört saatlik veriyorum ve sizi elimden geldiğince azca zorlamaya çalışıyorum. Azgınlığına güvenen bayanlarla ise istedikleri kadar öpüşmeye hazırım. Sınırsız fantezi dünyamı sizin gibi zengin dul bayanlarla alevlendirmek sonrada yakmak istiyorum. Ancak Hatay jigolo arayanlar size hizmet vermek için sabırsızlanıyorum. Daha fazla zaman kaybetmeden bana ulaşmalısınız.

İsterlerse cuma gecesinden itibaren uzun yedi gün asla yatağı terk etmeden geçirebiliriz. Ancak benim tek sorunum istekli kadınlar ben sadece cinselliğe susamış azgın kadınlarla beraberlik yaşadığımda zevk alıyorum. Eğer ki siz bu yazdıklarımı okuduktan sonra ıslandıysanız ben sizin mesajınızı ve randevu taleplerinizi bekliyorum.

 

error: Content is protected !!