Van Jigolo Eda

Merhaba, ben Eda 43 yaşındayım Van Tuşba’da jigolo kiralamak istiyorum, 1.70 boy 54 kilo yeşil gözlü bakımlı kadınım. Spor yapmayı sevdiğim için fit vücudum var hayatıma yeni bir heyecan katmak için buradayım. Yaklaşık 2 ay önce Van arkadaşlık ajansı sitesine başvuru yaptım yeni adaylarla tanışmak hoşuma gidiyor.

Van’da Yaşayan Olgun Bayanım

Ben doğu şehirlerinin kültürüne sahip, erkeğime nasıl davranmam gerektiğini iyi bilen kadınım. Ancak genellikle neşeli, enerjik biri olduğum için yatak partneri isteyen zengin kadınlardan beni ayıran çok özelliğim vardır. Hayatı profesyonel jigolo ajansı ve onun genç adayları sayesinde dolu dolu yaşamayı umut ediyorum.

Gerçek İlişkiyi Aradığım Erkek Özellikleri

Hayatımdaki erkekte dürüstlük, sadakat ararım, Başkale benim sık sık geldiği ilçe oraya yakınsanız görüşebiliriz. Jigolo olmak isteyen erkekte kendine güvenen, aynı zamanda alçak gönüllü olmasını tercih ederim.

Kaliteli Jigoloları Kiralama Hizmeti

Hizmet almak istediğim zaman kurumsal jigolo sitesi tercih etme sebebim erkek üyelerin sayısının çok olmasıydı. Ancak şimdiye kadar bir sorun yaşamadığım için İpekyolu bölgesinde olan üyelere tavsiye ederim. Müşteri danışma hattının temsilcileri harikadır, doğru site arıyorsanız daha iyisini bulamazsınız.

Kişisel Özellik Ve Telefon İletişim Bilgileri

Arkadaş canlısıyım kendimi geliştirmeye önem veririm, kitap okumayı, seyahat etmeyi, farklı kültürleri keşfetmeyi seviyorum. Muradiye bölgesinde olanlara özel iletişim Whatsapp kullanıyorum ve cep telefonu numaramı güvenilir kişilerle paylaşıyorum. Ancak Twitter hesabım üzerinden de benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Kolay Kayıt Başvuru Süreci

İlk başta bu üyelik süreci biraz gözümü korkutmuştu ama formu doldurduktan sonra süreç çok hızlı işlediği için çok memnun kaldım. Ancak gizlilik önemli olduğu için sadece arkadaş kayıt başvuru işlemlerini yapan, kaliteli erkekle tanışmak istiyorum.

Yorum yapın