Kategoriler
Erkek Üyeler

Sinop Jigolo Ajansı Adayı Aykut

Herkese merhaba benim ismim Aykut Sinop jigolo ajansının üyelerinden biriyim. Kendime güveniyorum ama yalnızlıktan artık o kadar çok sıkıldım ki anlatamam. Bende en son çare geldim bu siteye kayıt oldum en azından yeni insanlar tanırım diye düşündüm.

Ben 1.80 boyunda 90 kilo esmer aslan gibi yakışıklı genç erkeğim her anlamda oldukça güçlüyüm. Türkiye geneli tüm şehirlerde yaşayan yalnız olgunlar sizlere istediğiniz her anlamda hizmet veriyorum. Temiz olduğunuz vakit, ayaklara kadar yalayabilirim.

İstikrarlı bir partnerin her yönden gelişmesi uzun sürmez. Önemli olan iyi gözlem yapabilmesi ve empati yapmayı bilmesidir. Bayanlar hoşlanmadıkları durumu erkeklerden değişik olarak anında dile getirmeyi severler. Bu tür eleştirilerde kesinlikle üzülmeyin ya da bozulmayın. Hanımefendiler kesinlikle boşa eleştiri yapmazlar.

Sinop Jigolo Başvurusu Ücretli Mi ?

Ben kendime fazlasıyla güvendiğimi daha önceden söylemiştim yine söylemek istiyorum. Benden daha iyisini bulmanız imkansız. Sekse doymak ve gerçek bir erkeğin tadına bakmak istiyorsanız benden daha iyisini bulmanız imkansız gibi bir şey. Sınırsız fantezi dünyamı sizin azgınlığınızla taçlandırıp renklendirmek istediğim için buradayım.

Eğer hizmetinizde hoşlarına gitmeyen bir durum olursa ve bunu düzeltebileceğinizi düşünüyorlarsa sizinle paylaşarak destek olurlar. Sinop jigolo kayıt formu referans alarak kendinize çeki düzey verebileceğiniz oldukça kıymetli bilgilerle doludur. Şimdiye kadar hiç bir kadın yanımdan mutsuz ayrılmadı tadım damağınızda kalacağına eminim.

Yaşanmışlıklardan yola çıkılarak verilen bilgilerden yeni üyeler kadar geçmişi olan cinsellik erkekleri de yeri geldikçe yararlanırlar. Ben sizin medeni durumunuzla açıkçası hiç ilgilenmiyorum benim için önemli olan sizin insanlığınız. Eğer siz beni mutlu edeceğinize inanıyorsanız ben buradayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!