Kategoriler
Bayan Üyeler

Nermin Ücretsiz Evlilik Siteleri Araştırıyor

Merhaba ben Nermin yurt dışında doğdum evlilik siteleri sayesinde izdivaç için erkek arıyorum. Esmer yeşil gözlü 1.67 boylarında 54 kilo türbanlı bayanım. Fakat buraya ulaşınca ufak çapta bir kültür çatışması yaşadım. Buradaki yaşantıya bakılırsa oldukça hareketli ve oldukça sınırsızdım. Samimiyetimiz çoğaldıkça yaptıklarımı daha sakin karşılayacağınızı biliyordum.

Ben ömrümün uzun yıllarında çok hızlı yaşadım sanırım hızlı da yoruldum. Artık bana huzur verecek yuva kurabileceğim erkeklerle tanışıp huzura kavuşmak istiyorum. Erkekler özellikle asla tadılmamış türdeki kadınlara kendimi göstermeye başladım. Fakat çoğunuz verdiğim çabanın daha görkemli bulunduğunu düşündünüz. Emsalsiz bir güzelliğe de sahibim görenlerin aklı gidiyor.

Yalnızlık bana göre değil uzun yıllardır başvuru tarihlerini yakından takip ettim. Hayatıma girecek erkek öncelikle dürüst olmalıdır. Ben yalanlar üzerine kurulmuş sahte bir ilişkide sahte evlilikte istemiyorum. Niyetiniz ciddiyse bana yazın aksi bir durum olursa tepkim sert olabilirim.

İslami Evlilik Siteleri İlanları İnceleyin

Bastırılmış duyguların esiri olmuşum sizden çok bir şey istemiyorum aslında. Ancak en önemlisi tabi temizlik ve titizlik benim için oldukça üzerinde durduğum bir durum. Fakat saatlerce sohbet edebileceğim bir erkek arıyorum. Eğer sizde benim gibi aşka huzura ve bir yuvanın sıcaklığına hasretseniz bence hiç vakit kaybetmeyelim.

Benim niyetim sizi bir an önce mutluluğa doyurabilmek bunun için kayıt oldum. Bu kadar düzgün hayat yaşamayı nasıl başardın diye soran çok olmuştur. İnsan bir noktadan sonra her şeyden sıkılmaya başlıyor. Benim niyetim evlenip bu tarz sitelerden uzak durmak. Zengin kadınım partner arıyorum herkes alışacak. Ben buraya alışmak ta zorlandım, çünkü bana göre zor bir şehir.

Ama ben sanırım bu zamana kadar hep yanlış, seçimler yapma konusunda çok başarılıyım. Sonuçta uzun yıllardır genç erkeklerle yaşayabileceğim bütün çılgınlıkların tadına baktım. Sizde artık türbanlı kadınların ciddi evlilik sitelerine üye olabileceğini kabullenmeniz gerekiyor. Erkeklerin profilleri sayesinde hiç zorlanmadan hayallerinizi süsleyen izdivaç kavuşabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!