Ücretsiz Ciddi Evlilik Siteleri

ücretsiz evlilik siteleri

Merhaba ben Nermin yurt dışında doğdum bedava evlilik siteleri sayesinde izdivaç için erkek arıyorum. Esmer yeşil gözlü 1.67 boylarında 54 kilo türbanlı bayanım. Fakat buraya ulaşınca ufak çapta bir kültür çatışması yaşadım. Buradaki yaşantıya bakılırsa oldukça hareketli ve oldukça sınırsızdım.

Ben ömrümün uzun yıllarında çok hızlı yaşadım sanırım hızlı da yoruldum. Bana huzur verecek yuva kurabileceğim erkeklerle tanışıp huzura kavuşmak istiyorum. Erkekler özellikle asla tadılmamış türdeki kadınlara kendimi göstermeye başladım. Çoğunuz verdiğim çabanın görkemli olduğunu düşündünüz.

Yalnızlık bana göre değil uzun yıllardır başvuru tarihlerini yakından takip ettim. Hayatıma girecek erkek öncelikle dürüst olmalıdır. Ben yalanlar üzerine kurulmuş sahte bir ilişkide sahte evlilikte istemiyorum. Niyetiniz ciddiyse bana yazın aksi bir durum olursa tepkim sert olabilirim.

İslami Evlilik Sayfaları İlanları İnceleyin

Bastırılmış duyguların esiri olmuşum sizden çok bir şey istemiyorum aslında. En önemlisi tabi temizlik ve titizlik benim için oldukça üzerinde durduğum bir durum. Fakat saatlerce sohbet edebileceğim bir erkek arıyorum. Benim gibi aşka huzura yuvanın sıcaklığına hasretseniz hiç vakit kaybetmeyelim.

Benim niyetim sizi önce mutluluğa doyurabilmek bunun için kayıt oldum. Bu kadar düzgün hayat yaşamayı nasıl başardın diye soran çok olmuştur. İnsan bir noktadan sonra her şeyden sıkılmaya başlıyor. Benim niyetim evlenip bu tarz siteden uzak durmak, zengin kadınım partner arıyorum herkes alışacak.

Ben bu zamana kadar hep yanlış seçimler yapma konusunda çok başarılıyım. Yaşayabileceğim çılgınlıkların tadına baktım. Sizde kadınların ciddi evlilik siteleri üye olabileceğini kabullenmeniz gerekiyor. Ancak erkek üyelerin gerçek özeliği uygun eş adayını üye olan adaylarla görüştürüyoruz.

Bir yanıt yazın