Kategoriler
Erkek Üyeler

Kırşehir Jigolo Ajansının Aktif Üyesi Ahmet

Herkese selamlar ben Ahmet performansına fazlasıyla güvenen genç Kırşehir jigolo ajansının üyelerinden biriyim. Ortalama 3 senedir kaliteli güvenilir ajansla çalışıyorum şimdiye kadar asla bir sorun yaşamadım. Yakın çevremde dahil olmak üzere bu mesleği yapmaya karar veren herkese tavsiye ettim. Beni tanımanız için yaşamanız gerekiyor.

Bana ilk başlangıçta görüşme garantisi verdikleri için kayıt olduğum ilk gün randevuma çıkma şansı yakalamıştım. Fakat ben bu işe ilk önce arkadaşım sayesinde başladım ama iş için buraya taşınmak zorunda kaldım. Benimle özel olarak ilgilenen müşteri temsilcim olmak üzere ajansın bütün çalışanları yardımlarını eksik etmediler. Profesyonel olarak müşterilerime hizmet verdiğim için memnuniyet garantisi vardır.

Bende görüşme sağladığım bayanları memnun ederek onların yüzlerini kara çıkarmadım. Kırşehir jigolo kayıt şartları bana fazlasıyla uygun geldiği için benim tercihim oldu. Zaten cinsel performansıma fazlasıyla güvendiğim için bu durum benim için asla bir sorun haline dönüşmedi. Gizliliğe önem veren seks esnasında değişik pozisyonları deneyebileceğim kalitede kadınlara hayranım.

Kırşehir’de Jigolo Olmak İstiyorum

Yazışma kurup onları bir şeyleri satın almaları için ikna etmekteyim, tamda bu yüzden ikna kabiliyetime ve insanlarla kurduğum diyaloglarımla kendime güvenirim. Erkek arkadaş arayan evli bayanlar sizin medeni durumunuz benim için hiç önemli değil. Siz yeter ki beni istediğinizi bana hissettirin geri kalan benim işim. Sizin ister partneriniz isterseniz de arkadaşınız olabilirim.

Ben arkadaş arayan çiftlere özel olarak bir süre hizmet verdim. Sizin için gizlilik ve güven ne kadar önemliyse benim içinde bir o kadar önemlidir. Bana güvenebilmeniz için isterseniz ilk görüşmelerimizi sizin karar verdiğiniz lüks bir otelde gerçekleştirebiliriz. Ben 4 senedir Kırşehir’de jigolo olmak istediğim için sonunda hayallerime kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ben bunun için çok mücadele ettim ve sonucunda savaşımın sonucu kazanmış oldum.

Ben daha fazla size kendimden bahsedip heyecanı kaçırmak istemiyorum. Erkek arayan dul bayanlara olan düşkünlüğüm anlatılabilecek durumda değil. Eğer beni yakından tanımak isterseniz bana ajansım aracılığı ile istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Size hiç bir zaman unutamayacağınız keyifli saatler yaşatabilirim. Otel yada ev benim için fark etmez ben uyumlu bir erkek olduğum için sorun olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!