Kilis Jigolo Fatma

kilis jigolo fatma

Herkese selam ben Fatma Kilis jigolo üyesi arıyorum size kendimden bahsedeyim, 44 yaşındayım hayatın zorluklarına karşı tek mücadele ediyorum. Fakat bende kendime zaman ayırmak istiyorum ve bu nedenle bir hayat arkadaşı arıyorum.

Bu belki size garip gelecektir ama benim için doğru olan şeyi yapmak istiyorum. Ben çalışkan güçlü kadınım ancak her insan gibi sevilmeye, ilgi gösterilmeye ihtiyaç duyuyorum. Şu anda yalnız yaşıyorum ve kendi işimi yapıyorum. Ancak bazen yasal bayan ajansı arayışlarıma devam ederken bu ajansı bularak kayıt oldum.

Bence jigolosunu arayan bayanların asıl beklediği şey ilgi ve sevilmektir. Belki bu ilişki sadece bir gece sürecek belki de daha uzun soluklu olacak. Benim için asıl önemli olan yanımdaki sevgilimin güçlü karaktere sahip olmasıdır.

Kilis Jigolo Olarak Hizmet Verenlerde Aradığım Özellikler

  • Kaliteli erkek olarak yanımda olması gerektiği gibi davranmalıdır.
  • Herhangi biri olamaz; güvendiğim ve rahat hissettiğim biri olmalıdır.
  • Beni kandırmamalıdır ve belirlenen zamanlarda randevulara sadık kalmalıdır.
  • Kilisli jigoloda aradığım diğer özelliği de deneyim ve tecrübedir.
  • Hem fiziksel hem de duygusal ihtiyaçlarımın karşılanması gerekiyor.
  • Konuşkan, ilgili ve kibar biri tercihlerim arasında yer alacaktır.
  • Kişisel temizliğine dikkat eden gemel kültürü yüksek olmalıdır.

Başvuru Sitesine Üye Olun Numaramdan Bana Ulaşın

Tüm cesaretimi topladım ve araştırmaya başladım, güvenilir jigolo sayfaları numarası bularak bana uygun olan siteyi seçtim. Bazıları belki de bu durumu anlamsız veya tuhaf bulabilir ama herkesin kendi hayatını yaşama şekli farklı olabilir saygı duyulmak zorundadır.

İlk başta bu fikir beni ürküttü ancak daha sonra kendime şunu sordum: Neden olmasın? Benim de bir insan olarak ihtiyaçlarım var ve bunu karşılamam için bir sebep yok mu? Evet, belki de yaptığım şey bazılarına garip gelebilir ama beni mutlu ediyor ve kendime zaman ayırmamı sağlıyor.

Kendi kararlarımızı verme hakkımız olduğuna inanıyorum ve kimseye hesap vermek zorunda değiliz. Kısacası bizler de kendi yolculuğumuzu yaparak mutluluğu bulmaya çalışmalıyız. Benim için doğru olan şeyi yapmaya karar verdim ve artık yanınızdayım.

Bir yanıt yazın