Eskişehir Jigolo Nazan

nazan eskişehir jigolo

Merhaba ben Nazan Eskişehir’de jigolo kiralamak istiyorum 43 yaşında, yeni boşanmış kadınım. 1.68 boyunda, kumral, yeşil gözlü, spor yapmaya bayılan biriyim. Modayı yakından takip eder, kendime ve dış görünüşüme önem veririm.

Sohbet insanıyım hayatta beni küçük süprizler mutlu eder doğa yürüyüşleri, sinema en büyük hobilerim. Hayatımda yeni bir sayfa açmak benim için ne yazık ki biraz zor oldu. Ancak 2 çocuğuma olan sevgim sayesinde tekrar ayağa kalktım.

Fiziksel çekicilik önemli ancak karakter özelliklerine daha çok değer veririm. Hayatıma ortak olup aşkı yaşayabileceğim anlayışlı, neşeli, pozitif enerji saçan erkek arıyorum. Uzun süren depresyon sürecim bittiği anda kendimi bu sayfada buldum.

Jigolo Olarak Bana Aşkı Yaşatacak Adaylar Arıyorum

Gizlilik ve güvenlik bölümleri hassas oldukları için, bu iki kavramın karşılandığı bir web sitesi üzerinden ilan yayınlamaya başladım. Eskişehir rentboy olarak çalışan erkeklerle tanışmak, sohbet etmek ve güzel anılar biriktirmek dileğiyle.

Profesyonel bir firma ile çalışarak hizmet almanın ayrıcalıklarını ben anlatmaya kalksam da ancak yaşarsanız anlayabilirsiniz. Uzun süredir arkadaş bulma ajansının adaylarıyla görüşüyorum, fakat tek istediğim yatak arkadaşı değil, keyifli zaman geçirebileceğim bir erkek bulabilmek.

Bana vereceğiniz ekstra hizmetin ücretini ben size fazlasıyla karşılarım, mesela masaj yapmayı bilenler her zaman öndedir. İlanımla ilgilenen beyler, telefon numarasını burada herkese açık olarak paylaşmak bana çok doğru gelmiyor.

Eskişehir Erkek Arayan Bayanlar Ne İster?

Ben tanışma ajansının üyelerine güveniyorum ama her seferinde yeni birine bilgilerimi vermek biraz korkutucu olabiliyor. Diğer dul kadınları bilemem, fakat ben aşk arayanlar arasındayım sevildiğimi hissetmek bana kendimi güçlü hissettiriyor.

Birçok insan söz konusu chat sayfalarını çekingenlik nedeniyle tercih etmez. Oysaki geleneksel arkadaşlık ve birliktelikler gibi, internet üzerinden de bu tür ilişkiler kurmanın güvenilir yolu illaki vardır. Ben uzun süredir şuan hizmet aldığım firmayla çalışıyorum çok da memnunum.

Sizde hayallerinizi yaşamayı daha fazla ertelemeyin jigolo kayıt formunu ücretsiz doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Ben burada aynı heyecanla sizi bekliyor olacağım ateşimi söndürecek gençleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir yanıt yazın