şanlıurfa jigolo

Şanlıurfa Jigolo Arayanlar Mertcan Sizi Bekliyor

Merhabalar ben Mertcan biraz heyecanlı ama kendine güvenen bir üyeyim. Şanlıurfa jigolo arıyorum yeni üye oldum. Yaşım 25 kumralım 1.88 boyundayım, bayanlar bakışlarımın oldukça delici, ve oldukça tesiri altına alan bulunduğunu söylüyorlar.

Mütevazi olamayacağım, oldukça delici bakarım. Şimdiye kadar yanımdan memnuniyetsiz ayrılan bir hanımefendi olmadı. Her beraber olduğum hanımefendi beni tekrardan istedi. Ne yazık ki burada oldukça azca tanıdığım var bende bu şekil yerlerde arayışa başladım. Şanlıurfa arkadaşlık sitesi üyelik şartlarını kabul ederek aranıza katıldım.

Ancak yatakta fazlasıyla iyiyim sizleri de memnun etmek için buradayım. Abartılı geliyorsam sizden tek ricam sizden bana buradan ulaşmanız ve kendinizi bana bırakmanız. Ancak benimle fantezilerinizi paylaşmaktan asla çekinmeyin bu benim için büyük bir keyiftir.

Şanlıurfa Jigolo Sitesine Kayıt Ol

Ben profesyonellik haricinde hakikaten bayanlara ilgi göstermeyi ve zaman geçirmeyi sevdiğim için yakınlık göstermekte zorlanmıyorum. Ancak ben size karşı gayet sıcak kanlı ve doğal yaklaştığım için benden utanmanızı yada çekinmenizi sağlayan bir durum olmayacaktır.

Fakat yapmacık olmadığım içinde bayanlar ilgimden rahatsız olmazlar. Şanlıurfa jigolosu ol diye ısrar eden arkadaşlarımın sonunda ısrarlarını kabul ettim ve aranızdayım. Yalnız bu sitenin takipçilerinin hep yaşlı bayanlar olduğuna inanılıyor. Ancak partner olmaya cesaret edemeyen adamların kendilerini teselli etmek için ortaya çıkardıkları dedikodulardır.

Benim genç yeni evliler, orta yaşlardaki bekar bayanlar, ileri yaşlardaki bayanlar şeklinde çeşitli gruplardan hanımefendi beni arıyor. Tabi ben size en iyi hizmeti sunabilmek ve aldığım paranın hakkını verebilmek için elimden gelenin fazlasını yapıyorum merak etmeyin.

Jigolo Olmak İstiyorum Şanlıurfa’da Hangi Ajansa Kayıt Olmalıyım ?

Cinsel hayatınız monotonlaştı mı? Artık heyecan duyamaz hale mi geldiniz? Porno filmlerdeki gibi çığlık çığlığa zevke ulaşmak mı istiyorsunuz? Yakışıklı ve deneyimli yatak arkadaşınız artık çok yakınınızda. Tabi bana ulaşmak tahmin ettiğinizden daha kolay sadece telefon numaramdan beni aramanız yeterli olacaktır.

Beni davet ederseniz hiç unutamayacağınız saatler sizin olacak. Şanlıurfa jigolo şirketlerinde verdiğim ilanları görmekten bıktığınızı biliyorum artık bende mutlu olmak istiyorum. Ancak yorgun ama doymuş olarak uyanmak istiyorum diyorsanız bana ulaşmanız gerekiyor. Tabi ben ateşli cinselliğe aç azgın bayanlara olan hayranlığımı sizinle paylaşmaktan daha çok yaşatmayı tercih ediyorum.

Temizlik ve gizlilik benim için çok önemlidir. Uzun yıllardır yatak partneri olarak hizmet vermekteyim. Ancak Evli Çiftler ile de görüşmeler yapıyorum. Karşılıklı memnuniyetin olduğu yerde mutluluk da oluyor. Tabi sizin olduğu gibi benimde bir kaç kuralım var eğer bunları yerine getirirseniz sizinle görüşmekten keyif alırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir