Osmaniye Jigolo Ali

ali osmaniye jigolo

Merhaba ilgiye hasret kalmış kadınlar artık Osmaniye jigolo adayı Ali geldi, dul bayanlara cinsellik arayışlarına son vermek için buradayım. Ben 27 yaşlarında 2 senedir düzenli olarak yatak partneri hizmeti veriyorum. Saatlik ücretim 1000 TL  her anlamda hanımefendileri mutlu ederim.

Güçlü bir adamın varlığını hissetmeyeli uzun süre mı oldu? Tüm vücudunuz ateşinizle kavruluyorken, erkeğinizin gecenin ilk saatlerinde bitkinlikten tükenişini ve üstünüzdeyken uyuya kalmasını izlemekten bıktınız değil mi? Eğer ki sizde Osmaniye’de erkek escort olmak istiyordum ve sonunda bunu başardım.

Ben arkanıza geçtiğinde vuruş darbeleriyle belinizi sarsacak sert ilişki seven erkeğim. Fakat spor tarzda giyinen kendine güvenen üniversite mezunu aklı başında erkeğim. Ben genellikle görüşmelerin otelde olmasını istiyorum. Fakat daha fazla size kendimi anlatıp bu durumun heyecanı kaçırmak istemem.

Osmaniye Jigolo Başvuru Tarihleri

Fakat size küçük bir sır vereyim cinsel organımın boyutunu kabul etmeyen bayan sayısı çoktur. Eğer sizde merak uyandırdıysam vakit kaybetmeden ilanlardan beni bulabilirsin. Şimdiye kadar ajansın bana randevu ayarladığı kadınlar fazlasıyla ateşli oluyor.

Dokunuşlarım karşısında dakikalar içinde orgazmın sarhoşluğuyla buluşacaksınız. Cinsellik kölesi oyunlarıyla isterseniz daha fantastik ilişkilerde kurabiliriz. Ben her zaman müşterinin memnuniyetini ilk önceliğim olarak benimsediğim için bana her zaman yüzde yüz güvenebilirsiniz. Osmaniye partner kayıt başvurusu yaptığım için asla pişman değilim.

Her kadının tek isteği doya doya zevkin tadını çıkarmaktır diye düşünüyorum. Ancak bu noktada işini iyi bilen erkeklere ihtiyacı olduğunu hatırlatmam gerekiyor sanırım. Görüşme ücretlerini nakit olarak almak istiyorum müşterilerimle şahsi bilgilerimi paylaşmayı çok sevmiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir