Kategoriler
Erkek Üyeler

Ali Osmaniye Jigolo Ajansının VİP Üyesi

Merhaba ilgiye hasret kalmış kadınlar artık Osmaniye jigolo ajansına ilanları vermeye son ben buradayım. 27 yaşlarında 2 senedir tertipli olarak cinsellik icra eden ve yatak partneri olan genç erkeğim. Saatlik ücretim 1000 TL seçkin birisiyim her anlamda hanımefendileri mutlu ederim cinsellik sevenler gelsin.

Kuvvetli güçlü bir adamın varlığını hissetmeyeli uzun süre mı oldu? Tüm vücudunuz ateşinizle kavruluyorken, erkeğinizin gecenin ilk saatlerinde bitkinlikten tükenişini ve üstünüzdeyken uyuya kalmasını izlemekten bıktınız değil mi? Osmaniye’de jigolo olmak istiyordum ve sonunda bunu başardım. Size saatlerce koynuna alarak içinizden çıkmayacak güçlü bir adam gerekli.

Ben arkanıza geçtiğinde vuruş darbeleriyle belinizi sarsacak sert ilişki seven erkeğim. Fakat spor tarzda giyinen kendine güvenen üniversite mezunu aklı başında erkeğim. Ben genellikle görüşmelerin otelde olmasını istiyorum. Daha fazla size kendimi anlatıp bu durumun heyecanı kaçırmak istemem.

Osmaniye Jigolo Başvuru Tarihleri

Fakat size küçük bir sır vereyim cinsel organımın boyutunu kabul etmeyen bayan sayısı çoktur. Eğer sizde merak uyandırdıysam vakit kaybetmeden ilanlardan beni bulabilirsin. Şimdiye kadar ajansın bana randevu ayarladığı kadınlar fazlasıyla ateşli oluyor.

Dokunuşlarım karşısında dakikalar içinde orgazmın sarhoşluğuyla buluşacaksınız. Cinsellik kölesi oyunlarıyla isterseniz daha fantastik ilişkilerde kurabiliriz. Ben her zaman müşterinin memnuniyetini ilk önceliğim olarak benimsediğim için bana her zaman yüzde yüz güvenebilirsiniz. Osmaniye jigolo kayıt başvurusu yaptığım için asla pişman değilim.

Her kadının tek isteği doya doya zevkin tadını çıkarmaktır diye düşünüyorum. Ancak bu noktada işini iyi bilen erkeklere ihtiyacı olduğunu hatırlatmam gerekiyor sanırım. Görüşme ücretlerini nakit olarak almak istiyorum müşterilerimle şahsi bilgilerimi paylaşmayı çok sevmiyorum. Eğer aradığım erkek bu diyorsan seni bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!