Bingöl Jigolo Hande

bingöl jigolo başvuru

Merhaba ben Hande arkadaşlık kurmak için Bingöl jigolo hizmeti almak için siteye kaydolmaya karar verdim. Başvuru yaptıktan sonra ilk randevuya çıktıktan sonra sanırım benim tüm tabularımı yıkabilecek bir üye tanıma şansım oldu.

Firmanın temsilcileri ile iletişime 3 gün önce geçmeye başladım ve üye olmaya karar verdim. Erkek arkadaş arayanlardan biri olarak en önem verdiğim şey karakterdir, dengesiz tipler lütfen bana yazmasınlar. Bana göre seks tutkuyla ve şehvetle yapılırsa bana keyif veriyor haberiniz olsun.

Bu işi yapan kişi profesyonel ve anlayışlı olmalıdır. Eğer kendinizde bu özelliklerin olduğunu düşünüyorsanız gerçek jigololuk ajansına kayıt olup benim karşıma çıkmalısınız. Yaşım 50 – 60 değil 41 yaşındayım ve bir çocuk annesiyim eşimden ayrılalı 4 sene oldu.

Partner Olarak Hizmet Veren Jigololar Arıyorum

Erkek 21 – 25 yaşları arasında olmalı ağzı ve ayakları kokmamalı, bakımlı ve karizmatik olmak zorunda. Ayrıca yanımda gezdirebileceğim gerçek bir erkek olmalı. Benim kendime ne kadar çok güvendiğimi sanırım daha fazla anlatmama gerek yoktur.

Benim vaktim çok kıymetlidir vasat erkekler zaman dikkatimi çekmeyi başaramamıştır. Ben tek yaşadığım için sizi ilk görüşmede kendi yatağımda ağırlamak isterim sizin için uygun olursa. Benim bildiğim kadarıyla yatak partneri olmak isteyen erkek sayısı çok fazla, merak etmeyin ben size yeterim.

Ben uyumlu bir kadınım Bingöl jigolo sayfasında benimde paylaştığım profilim var yakından inceleyebilirsiniz. Ancak çok ateşliyim ve asla kaybedecek zamanım yok acilen bana ulaşın. Ben bu zamana kadar o kadar çok boşa zaman geçirdim ki artık istemiyorum.

Bingöl’de Bayan Arkadaş Arayanlar Nerde ?

Anadolu üniversitesi civarında kırtasiye işletiyorum okulun öğrencisi bir çok müşterim var. Erkek arayan kadınlar beni çok iyi anlayacaktır, gençlere olan zaafım çok fazla. Samimi olduğum ve beğendiğim bir öğrenci ile bir gün oturup dertleştik.

Arkasından da seks partner sitesi olduğunu ve aradığım erkeği bulabileceğimi söyledi. Bu yüzden üyeler ile tanışıp beraber olmak istiyorum, erkeklerin kazancı aylık 3-5 bin TL olabilir. Fakat Bingöl arkadaş ilanları yayınlamanın bu şehirde ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemezsiniz.

Benimle birlikte olacak erkeğin kölem olmasını değil, bana gerektiğinde arkadaş ve dost olmasını da istiyorum. Ancak benimle her anınız neşe dolu, pozitif geçecek. Gülmeyi ve eğlenmeyi severim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir