Adıyaman Jigolo Ahu

adıyaman jigolo

Herkese selamlar ben Ahu 46 yaşındayım Adıyaman jigolo olarak hizmet veren erkek arıyorum. Belki size garip gelebilir ama benim için son derece normal bir durum. Hayatınızda bazen yalnızlığınızı gidermek için farklı çözümler ararsınız, işte ben de böyle bir durumdayım.

Birçok insan gibi evlendim, çocuklarım oldu ancak maalesef mutlu olamadım. Evliliğim boyunca hep kendimi ikinci plana attığımı düşündüm, hep yalnızdım gerçek erkek arayan bayan olarak anılmaya başladım. Eşim, beni hiçbir zaman anlamadı ve ihtiyaçlarımı karşılamadı. İnternette dolaşırken tanışma siteleri dikkatimi çekmeye başlamıştı.

Ardından bir gün jigoloların varlığından haberdar oldum, İlk başta bu fikir bana garip gelse de düşündükçe mantıklı gelmeye başladı. Neden kendime küçük bir kaçamak yapmak istemeyeyim ki? Kendi ihtiyaçlarıma odaklanarak, kendime daha iyi bakabilirim diye düşündüm.

İkinci Baharımı Yaşayatacak Erkek Arkadaş Arıyorum Dulum

Kendimi yeniden keşfetmek ve hayatımın ikinci baharını yaşamak için bir erkek arkadaş arıyorum. Dul olmama rağmen hala aşkı, sevgiyi ve mutluluğu arayan kadınlar arasında en çılgınıyım. Ancak benim için en önemli şeylerden biri dürüstlük ve sadakattir.

Hayatımda birini tekrar açmaya hazırım, ancak bu kişi beni tamamen anlayabilen ve kabul edebilen özgür düşünceli biri olmalıdır. Bana göre aşk, iki insanın kalp atışlarının senkronize olduğu bir bağıdır. Güzel anılar yaşamaktan daha önemlisi hayatın zorluklarını birlikte omuzlamaktır.

Fakat bana uygun özelliklere sahip, cana yakın, sevecen, tutkulu biri yakın zamanda hayatımda olacak. İkinci baharım için aradığım özelliklerin tamamını taşıyacak, beni anlayan biriyle tanışmayı dört gözle bekliyorum. Eğer sizde en iyi jigola ajansı ile çalışıyorsanız sizinle tanışmak isterim.

Adıyaman Jigolo Olarak Çalışan Üyelere Ödemeyi Peşin Yapıyorum

Randevuya çıktığım Adıyaman’da çalışan jigololar kaliteli hizmet sundukları takdirde alacakları ücretin fazlasını alabilirler. Ancak diğer mesleklerden farklı olarak, toplumda genellikle itibarsızlaştırılıp dışlanmalarına neden olan ön yargılar ile karşılaşıyorlar.

Bu durumu değiştirmek için elimden geleni yapmaya karar verdim, kiralama sitesine ödediğiniz komisyonuda ben karşılıyorum. Onlara saygı duyduğumu ve hayatlarına değer verdiğimi göstermek istedim. İnsanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar, onlara eşit şekilde davranılmalıdır. Bu sadece doğru olan şeydir.

Kendi güvenlikleri ile ilgili endişeleri vardır ve başka hiçbir meslekte bulunmayacak kadar stresli durumlar yaşayabilirler. Umarım bu küçük adım, daha büyük değişimlere neden olur ve erkeklerin toplumda hak ettikleri saygıyı görmelerine yardımcı olur.

Bir yanıt yazın