Kategoriler
Erkek Üyeler

Berk Diyarbakır’da Jigolo Olmak İstiyorum

Herkese selam ismim Berk Diyarbakır’da jigolo olmak isteyenler varsa durmasın. Bu benim en büyük çılgınlığımdır sanırım ama halimden memnunum. Ben uzun zamandır sadece 40 yaş üzeri genç bayanlar ilgimi çekiyor. Bende onlara hizmet sunmak için bu mesleği yapmaya karar verdim. Kendime fazlasıyla güveniyordum artık aranızdayım.

Onlarla keyifli vakit geçirmek benim bu hayatta en çok hoşuma giden tek eylem diyebilirim. Boyum 1.90 bir partnere göre şahsi bakım hikayesinde fazlaca titiz bir bireyim. Fakat partnerimde de aynı halde benim kadar titizliğe ehemmiyet vermesini isterim. Genç yaşlarda bilhassa balık etli bayanlarla sevinçli, doyumsuz geceler geçirmekten hoşlanıyorum.

Şanslıysanız yasal arkadaşlık ajansı sayesinde bir hanıma sarıldığımda kemik yığınıyla karşılaşmak yerine et parçasının elime gelmesini yeğliyorum. Bu beni daha oldukça tahrik etmiş olduğu için daha etken rol alabiliyorum. Ben her zaman sizin fikirlerinize saygı duyabilen kendini geliştirmiş bir erkek olmayı başardım.

Diyarbakır Jigolo Ajansı Elit Üyesiyim

Sadece erotik dansım için kiralayabilirsiniz. Ancak sadece seksim ve eğlenceli geceler için seans isteyebilirsiniz. Karar ve zevk sizin ben hem erotik dansta ve seksle eğlencede uzman biriyim. Ancak şimdiye kadar yatağıma girip benden memnun kalmayan dul bayan kalmadı. Size tavsiyem kendinize güveniyorsanız yatağıma girin.

Ancak Diyarbakır jigolo arayan bayanlar kendine fazlasıyla güvenir bende öyleyim sonra ilanlarda beni görebilirsiniz. Ancak Göreceğiniz numarayı en önemli notlarınız arasına not almayı unutmayın sonra unutursunuz. Siz bayanları mutlu ederseniz karşınızda bir anda bonkör anlayışlı bir bayan görürsünüz. Bu ilanla birlikte bütün özel günlerinizde beraber eğlenebiliriz.

Uzun süre dul bayan telefon numaraları bulmaya çalışarak boşa vakit geçirdiğimi hissettim. Geçen zamanı yakalayabilmek için bu sefer hızlı bir arama sonucunda, gerçek Diyarbakır jigolo başvurusu yaptım. Benim niyetim birden çok kadına hizmet sunmaktı her zaman sizin mutluluğunuzu kendime hedef aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!