Tekirdağ Jigolo Arzu

tekirdağ jigolo arayanlar arzu

Merhaba, ben Arzu 41 yaşındayım ve bakımlı bir bayan olarak Tekirdağ jigolo üyesi arayanlar arasında uzun süredir ben varım. Ben iyimser biriyim ve karşımdaki kişiye ilgi gösteririm. İnsanların düşüncelerine saygı gösteririm ve son 5 yıldır yalnızım. Uzun süredir kafama göre kiralama sitesi arıyordum.

Şimdiye kadar dul bayan telefon numaraları üzerinden bana ulaşanlar mutlu edemedi ve yalnızlığı seçtim. Ancak sonradan pişman oldum ve şimdi beyaz atlı prensimi bekliyorum. Evlenmeyi düşünmüyorum, sadece arkadaşlık kurabileceğim erkekler istiyorum. Siz de sevgilimi aşkmı arıyorum kararsızlık yaşıyorsanız bana sorabilirsiniz.

Tekirdağ erkek partner olarak hizmet vermek isteyen genç erkeklere kapım açık, ancak ciddi bir arkadaş aramaya devam ediyorum, bu yüzden yaşınızı paylaşmanızı rica ediyorum. En çok 50-53 yaş aralığındakilerle arkadaşlık kurabilirim, ya da 38-40 yaş aralığındakilerle de olabilir.

Üyelerde Aradığım Özellikler Şunlar;

  • Kendini bilen ve güvenen genç deneyimli erkeklerle tanışmak istiyorum.
  • Tekirdağ ve yakın ilçelerde olan seyehat engeli olmasın.
  • Evli erkekler kesinlikle benimle irtibat kurmaya çalışmasın.
  • 20-35 yaş arasında esmer tenli olursa daha iyi olur.
  • En az 1 senelik jigololuk deneyimi olan kaliteli elit beyler olmalıdır.
  • Benim evimde görüşmeyi kabul edecek gizliliğe önem vermelidir.
  • İletişimi müşteri danışma hattından yapıp benim hakkımda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca şunuda söylemek istiyorum, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Süleymanpaşa, Ergene, Kapaklı İlçelerine aracımla gelebilirim. Fakat Tekirdağ dışında başka Şehir’de yaşayan erkeklerin sadece yol masraflarını karşılayabilirim.

Tekirdağ’da Jigolo İlan Ajansı Arıyorum

Size tavsiyem kiralama ajansına ücretsiz ilanları yayınlatma sürecim ne yazık ki zordu, ajans seçerken bence olması gerektiğinden daha uzun süre düşünüp karar vermelisiniz diye düşünüyorum. Çünkü insanın bir kere hevesi kaçınca gerçekten bir daha kesinlikle bu işlere girmek istemiyor.

Üye başvuru konusunda biraz daha tecrübeli davranmanız olur. Tekirdağ’da ev arkadaşı aradığım zamanlardan çok tecrübeliyim mesaj atmayanlara maalesef numaramı veremeyeceğim. Dul birey olarak, bu süreçte ne yapmalıyım diye düşünürken yeniliklere açık olup doğru jigolo sitesini nasıl bulurum araştırmalımıyım bilmiyorum.

Peki siz jigoloları kiralamaya nasıl karar verdiniz güvenilir olduğunu düşünüyor musunuz? Her türlü soruya açığım ve huyum kötü değil, iyi geçinirim. Son kez söylüyorum evlenmeyi düşünmüyorum sadece arkadaş arıyorum bunu göz önünde bulundurarak beni arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir