Kategoriler
Erkek Üyeler

Vedat Trabzon Jigolo Şirketleri Tercihim

Dul bayanların dilinden anlayan Vedat ben Trabzon jigolo şirketinin en iddialı üyesiyim. 36 yaşlarında 1,75 boyundayım kendime yatakta güveniyorum adeta bir aslana dönüşüyorum. Oldukça tecrübeli bilgili ve sizlere arzu ettiğiniz her ortamda hizmet edebilecek kadar tecrübeye sahibim.

Beraber sınırları zorlamak ve güzel dakikalar geçirmek için bana derhal ileti atabilirsiniz. Sizinle sabahlara kadar seksin en zevkli anlarını yaşayabiliriz dul hanımefendi yatak partneri arıyorum. Tahmin etmediğiniz kadar deli yapım ve bitmeyen gücüm ile sizlere hizmet vermekteyim. Partner ajansına müracaat yapmış olup kayıt olalı tam 4 yıl oldu. Onlarca olgun bayanla görüşmeye çıktım.

Karadeniz’in tüm olgun ve alev ateş hatunlarını isterim. Bana dönüş yapın sizleri mutlu edeceğim, genç yaşımın verdiği güç ile saatlerce cinsellik yaşayabilirim. Adamın hasıyla karşılaşan bir bayan jigolo için o adam olmazsa olmaz bir ganimet benzer biçimde olmaya adım atar. Ondan başkasını ne görür ne de ister.

Trabzon’da Jigolo Olmak İstiyorum

Bu şekilde erkeğinde sadece milyonda bir denk gelebildiğini bilen bayanlar elde ettikleri işin her nimetinden yararlanabildikleri kadar yararlanırlar. Ben gerçek erkeğiniz olduğumu biliyorum sıra size kanıtlamakta. Bunun içinde sizin beni tercih etmenizi ve iletişime geçmenizi bekliyorum.

Erkeğinizde olmasını arzuladığınız her nevi özelliğe haiz olduğumdan inanırım. İlgiliyim, bilgiliyim bununla birlikte kültürlüyüm ve eğitimliyim. Cinsellikte açık görüşlü, sizin de fikirlerinize ve arzularınıza saygılıyım. Siz isteyin ben sizin isteklerinizi yerine getireyim. Maddi olarak kendimi sağlama almak istiyorum bu konuda sizin desteğinize ihtiyacım var. Trabzon’da jigolo olmak isteyen genç erkeklere tavsiyelerim olacaktır.

Ben dul kadınla evlenmek isterim dersem sizi kandırmış olurum. Ben bu şekilde insanları kandırmaktan hiç hoşlanmıyorum benim niyetim sizi zevke getirmek. Ancak eğer görüşmelerimiz olumlu geçer ve devamlılığını istersek zaten bunu aramızda konuşuruz diye düşünüyorum. Kendine Trabzon’da erkek partner arayan bayanlar artık ben varım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!