Trabzonun Playboy Jigolosu Uzman Vedat

trabzon jigolo şirketleri

Selam jigolonuz Vedat ben Trabzon arkadaşlık sitesine üye oldum erkek arayan bayanlarla gecelik ilişki yaşamak istiyorum. 36 yaşlarında 1,75 boyundayım kendime yatakta güveniyorum adeta bir aslana dönüşüyorum.

Beraber sınırları zorlamak ve güzel dakikalar geçirmek için bana derhal mesaj atabilirsiniz. Sizinle sabahlara kadar seksin en zevkli anlarını yaşayabiliriz. Bitmeyen gücüm ile sizlere hizmet vermekteyim. Jigolo ajansı sitesine müracaat yapmış olup kayıt olalı tam 4 yıl oldu.

Karadeniz’in tüm olgun ve alev ateş hatunlarını isterim. Bana dönüş yapın sizleri mutlu edeceğim, genç yaşımın verdiği güç ile saatlerce cinsellik yaşayabilirim. Adamın hasıyla karşılaşan bir bayan escort için o adam olmazsa olmaz bir ganimet benzer biçimde olmaya adım atar.

Trabzon’da Nasıl Jigolo Olabilirim ?

Bu şekilde erkeğinde sadece milyonda bir denk gelebildiğini bilen bayanlar elde ettikleri işin her nimetinden yararlanabildikleri kadar yararlanırlar. Ben gerçek erkeğiniz olduğumu biliyorum sıra size kanıtlamakta. Bunun içinde sizin beni tercih etmenizi bekliyorum.

Cinsellikte açık görüşlü, sizin de fikirlerinize ve arzularınıza saygılıyım. Siz isteyin ben sizin isteklerinizi yerine getireyim. Maddi olarak kendimi sağlama almak istiyorum bu konuda sizin desteğinize ihtiyacım var. Partner olmak istiyordum ve sonunda oldum.

Trabzon çevresinde dul kadınla evlenmek istiyorum dersem sizi kandırmış olurum. Ben bu şekilde insanları kandırmaktan hiç hoşlanmıyorum benim niyetim sizi zevke getirmek. Ancak eğer görüşmelerimiz olumlu geçer ve devamlılığını istersek aramızda konuşuruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir