Tülay Bursada Erkek Arıyor

Merhaba ben Tülay arkadaşlık sitesine kayıt oldum, çünkü kendime Bursada yaşayan jigolo arıyorum ilgimin sebebi olgunların yoğun başvurusundan kaynaklanıyor.

45 yaşındayım kendimi 18’lik çıtır dan farksız hissediyorum. Bu fazla iddiam sizi korkutmasın ben çok ılımlı karaktere sahibim. Şimdiye kadar eleştirdiğim jigolo arayan dul bayanların arasına katılmak benim için çok ironik.

Size kısaca kendimden bahsedeyim1.68 boy 56 kilo kumral minyon tipli kadınlardanım. Sizi yatağımda ağırladığım zaman bir anda azgın bir aslana dönüşebilirim.

Sayfadaki Bursalı Jigolo İlanlarını Yakından Takip Ediyorum

Yalnızlıktan sıkıldığım için kendime rentboy ilanları yayınlamak için güvenilir jigolo sitesi topbeste başvuru yaptım. Mutlu olmak sevmek ve sevilmek için buradayım.

Hayatta en çok keyif aldığım şeylerden biride dinamik, atletik vücutlu, yakışıklı playboyların verdiği ilanları inceleyip yorum yapmak. Hayatımda ki insanı çok iyi taşımayı bilirim hobilerime uygun biri olması tercihimdir.

Artık ikinci baharımı erkeklerle yaşamak istediğim için sabırsızlanmaya başladım. Boş zamanlarımda gezmeyi alışveriş yapmayı bayan arkadaşlarımla oturmayı çok seviyorum.

Zengin Bayanım Jigolom Olmak İstermisin?

Ben zengin dul kadınım maddi gücüm ikimizede yeter, Bursa Osmangazi’de jigolom olmak için ne yapmayalım demeyi bırakın ve bana mesaj atmak için ilk adımı atın.

Ben sınırları olmayan bir kadın olduğum için sizin olmanızı çok istiyorum. Küçük bir araştırma yaptım, sitedeki ilanlarda bulduğum numaralarını aradım ben kafamı koyduğumu yaparım.

Ayrıca 5 tanesi ile farklı gün belirledik şimdilik her hafta düzenli olarak benimle ilişkiye girmeyi kabul ettiler. Fakat ben çok çapkın bir bayanım benim gücüm sizi yorabilir.

Jigolo Üye Başvurusu Yapan Bursalı Erkeklerle Görüşürüm

Çalıştığım siteye güvendiğim için sadece jigolo başvurusu yapan kayıtlı adaylarla görüşmeye çıkabilirim. Herkesin belli kuralları ve prensipleri vardır illaki benimde sizde aradığım tek şart budur.

Benim her zaman arkamda durmayı başaran, ufak kaprislerime sabırla katlanan ajansın jigolo müşteri hizmetleri temsilcileri harika iş çıkarıyor. Özellikle ne istediğimi bildikleri için randevu için yolladıkları beylerin tadı damağımda kalmaya devam ediyor.

Kısacası ben kendime güvenen, ne istediğini bilen, ayakları üzerinde durmayı başarmış, sadece ruhunun, bedeninin açlığının eksikliğini genç adamlarla doyurmak isteyen biriyim.

Yorum yapın