manisa jigolo

Taner Manisa’da Zengin Dul Bayan Arıyorum

Benim gibi isteyen ama cesaret edemeyen gençler Manisa jigolo arayanlar buradayım ayrıca çok heyecanlıyım. Siz şehirdeki en güzel otelde bir gece geçirip sonrasında bu işe başlama hikayemi size anlatmak istiyorum. Benim isim Taner 26 yaşındayım Akhisar’da yaşıyorum.

Kendime pek güvenim yok aslında dış görünüş açısından, ama performans konusunda etkili olduğumu düşünüyorum. Zaten insanlarında ihtiyaçlarının bu yönde olduğunu düşündüğüm için partner kiralama sitesine kayıt olmaya karar verdim. Sürekli beklenti içinde bekledim üye olduğum sitedeki yetkili bayanı aradım. Oda bana Gold üyelik de memnuniyet duyacağımı söyledi, bende bunu kabul ettim ve Gold üyelik yaptırdım.

İlk deneyimim siteye verdiğim ilan sayesinde beni bulan dul bayan ile tanıştık. Ancak numaramızı paylaştıktan sonra birbirimize resimlerimizi attık oda çekindiğini söyledi. İlk defa böyle bir şey yapacağını söyledi, bende bana güvenmesini, benimde aynı şeylerden çekindiği söyledim.

Manisa Jigolo Şirketleri Gerçek Mi ?

Bu azda olsa bana karşı güven sağladı, bayağı konuştuk sıcak kanlı olması beni rahatlattı. Ancak birbirimize karşı espriler yapmaya falan başladık, bu konuşma bayağı ilerledi. Buluşma yeri ayarladık ve telefonları kapattık. Manisa bayan sitesine kayıt formunu doldurarak bu noktaya gelmiş olduğuma inanamıyorum. Oturduğu semt benim evime 2 saat uzaklıktaydı yola çıktım.

Evini bir türlü bulamadım, aradım beni karşıladı. Benden uzundu bu beni biraz utandırdı, sonra evine geçtik yemek masası hazırdı. Masada eksik hiç bir şey yoktu çok becerikli olduğu belli oldu. Sürekli gözlerimin içine bakıyordu, buda beni tahrik ediyordu. Yemeği yedik bir şeyler içmek istedi ama kullanmadığımı söyledim, o zaman performansından korkulur dedi. Bu laf bizim ikimizi de olayın içine sürükledi.

En iyi Manisa arkadaşlık ajansının üyelerinden oluğumu, onu bulutların üstünde unutamayacağı bir gece için kendini bana teslim etmesini söyledim. Ancak gece boyunca bitmek bilmeyen performanslımla onu kendime hayran bırakmayı başardım. Sabah olduğunda gecenin verdiği yorgunluktan uyanamıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir