Manisada Evli Bekar Fark Etmez Taner Affetmez

taner manisa'da jigolo olmak istiyorum

Benim gibi isteyen ama cesaret edemeyen jigolo arkadaşlar Manisa olgun dul kadınlar size cesaret katmak için yazıyorum. Siz şehirdeki en güzel otelde bu işe başlama hikayemi size anlatmak istiyorum. Benim isim Taner 26 yaşındayım Akhisar’da yaşıyorum.

Ben 1.80 boyunda 90 kilo esmer yakışıklı ve fit bir erkeğim. Kendime pek güvenim yok aslında dış görünüş açısından, ama performans konusunda etkili olduğumu düşünüyorum. Zaten insanlarında ihtiyaçlarının bu yönde olduğunu düşündüğüm için Manisa kiralama sitesine kayıt olmaya karar verdim.

Sürekli beklenti içinde bekledim üye olduğum sitedeki yetkili bayanı aradım. Oda bana Gold üyelik de memnuniyet duyacağımı söyledi, bende bunu kabul ettim. İlk deneyimim siteye verdiğim ilan sayesinde beni bulan dul bayan ile tanıştık.

Manisa Jigolo Kayıt Formu Ücretlimi ?

Ancak numaramızı paylaştıktan sonra birbirimize resimlerimizi attık oda çekindiğini söyledi. İlk defa böyle bir şey yapacağını söyledi, bende bana güvenmesini, benimde aynı şeylerden çekindiği söyledim. Sizde eğer ki Manisa jigolo başvuru işlemlerini nasıl yapacağım diye düşünmeyin.

Bu azda olsa bana karşı güven sağladı, bayağı konuştuk sıcak kanlı olması beni rahatlattı. Ancak birbirimize karşı espriler yapmaya falan başladık, bu konuşma bayağı ilerledi. Buluşma yeri ayarladık ve telefonları kapattık. Oturduğu semt benim evime 2 saat uzaklıktaydı yola çıktım.

Evini bir türlü bulamadım, aradım beni karşıladı benden uzundu bu beni biraz utandırdı, sonra evine geçtik yemek masası hazırdı. Masada eksik hiç bir şey yoktu çok becerikli olduğu belli oldu. Sürekli gözlerimin içine bakıyordu, buda beni tahrik ediyordu.

Manisa Seks Arkadaşı Olmak İstiyorum

Yemeği yedik bir şeyler içmek istedi ama kullanmadığımı söyledim, o zaman performansından korkulur dedi. Ben size hikayelerimi ve becerilerimi anlatıp sizin heyecanlanmasını çok isterdim ama mümkün değil. En iyi Manisa Best jigolo ilanları sayfasını takip edin ve beni bulun.

Ben ajansın üyelerinden oluğumu, onu bulutların üstünde unutamayacağı bir gece için kendini bana teslim etmesini söyledim. Ancak gece boyunca bitmek bilmeyen performanslımla onu kendime hayran bırakmayı başardım.

Ben uzun zamandır buradayım ve gelen talepleri elimden geldiği kadar hızlı bir şekilde değerlendiriyorum. Tabi bu konuda ilk önce sizin mesajlarınızı ve beni ne kadar çok istediğinizi görmem gerekiyor. Ben ilçe değişikliği yapabilirim ama sadece hafta sonları olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir