Kategoriler
Erkek Üyeler

Jigolo Seks Hikayelerini Kaçırma

Küçüklükten beri spora karşı bir ilgim vardı, web sitesinin jigolonun seks hikayeleri sayfasında hikayemi yayınlayarak başladım. Zaman benim başıma gelenleri hepinizin okumasını isterim. Tabi bu ilgi zamanla ilgiden çıkıp bir iş meslek haline geldi.

İşimi de severek yapıyordum ve artık spor bir hayatımda bir önemli yeri vardı. Ama kendi hayatıma da dönmek için bir hoca buldum ve işe aldı. Buda benim dikkatimi çekmeye başladı. Bir gün ikimiz kaldığımız zaman sordum. Oda bana hobi olarak yatak partnerliği yapıyorum dedi. Ancak şaşkın bir yüz ifadesi ile anlamadım dedim.

En sonunda bende bir partner sitesine kayıt oldum. Konum atıp altına benim kocam olur musun yazmıştı. Mesaja bakıp bakıp gülüyordum ve gerçekten partner arayan varlıklı bayanlar olduğuna o zaman inandım. Tabi ki ihtiyacım olmadığı için ilgimi çekenle görüşmek istedim. Konum atanı arayıp konuştum ve gece bir otelde buluşma ayarladık.

Seks Hikayelerime Olgun Kadınlar Arıyorum

Gece özel hazırladın onu otelden alıp önce gezdik gece baya bir eğlenceli geçti. Sonra o beklenen seks hikayeleri finaline başladık. İkimizde anadan hür olduk ve kaslarıma ellemeye başladı. Beni azdırdı ve bakımlı bayandı. Fakat daha önce zengin bayanlar nasıl sevişir bilmiyordum.

Kendini o kadar kaptırmıştı ki kaslarımı ısırıyordu. Sabah kadar bitmek bilmeyen enerjimle onu mutlu etmeyi başardım. Sabah duş aldım parayı alıp çıktım. İzlemeyenlere bir kaç belgesel tavsiye edebilirim. Eğer sizde kendinize güveniyorsanız boşa dakikalarınızı harcamadan yetkiliyle görüşerek jigolo başvurusu yaptırmanız gerekiyor.

Kadınlara nasıl davranacağımı daha iyi öğrendim ve benimle düzenli olarak görüşen kadınlar ile çiftler mevcut. Tabi bana sorarsanız kesinlikle sadece kendine güvenen erkekler girmeli bu işe. Yoksa sonu sizin için üzücü olabilir. Sizde kendinize ait partner hikayeleri yazmak ve oynamak isterseniz bunun için adım atmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!