Samsun Jigolo

samsun jigolo sitesi

Selamlar ben Aylin 45 yaşında bakımlı bayanım yeni kayıt oldum Samsun Çarşamba’da jigolo kiralamak istiyorum. Başvuru sitesi ve sundukları hizmetlerini bilerek, şartlarını kabul ederek aranıza katıldım. Ancak ben kafasına koyduğunu yapan bayan olduğum için bu adımım arkadaşlarımı hiç şaşırtmadı.

30 Yaş Üzeri Erkekler ve Seks

19 mayısta yaşayan ajansa kayıtlı 30 yaşın üzerinde çok fazla jigolo olarak çalışmak isteyen erkek olduğunu biliyorum. Seks güzel bir duygu bu yüzden randevuya çıkacağım kişilerin kesinlikle genç olmasına çok dikkat ediyorum.

Aradığım Partnerde Beklentilerim

Ben Asarcık ilçesinde yaşayan manken gibi erkek arıyorum diye bu durum sizleri cesaretlendirmesin. Çünkü ben takıntılıyım sizden ricam, bakımlı olmanızdır. Ben dış görünüşüme dikkat ettiğim için karşımdaki erkek üyenin de benim gibi titiz olmasını istiyorum.

Saatlik Görüşme Ücreti Veriyorum

Çalıştığım jigolo ajansı değişen ücretler üstünden hizmetler sunduğu için bana bu normal gelmiyordu. Ben ücreti sabitleme kararı aldım, sebebi de kesinlikle Bafra erkekleri arasında haksızlık yapmak istemediğimden kaynaklanıyor. Samsun bayanları ateşli olur derler bence çok haklılar kendime yatakta güveniyorum.

Samsun Erkek Arkadaş Arayan Bayan

Benim Alaçam sayfasındaki ilanlarımı incelediyseniz kaslı ve yakışıklı jigolo arayan bayanlardan birisiyim. Ayrıca sekse ve fanteziye çok fazla düşkün olduğumdan firmanın internette verdiği reklamlardaki şansımı kullanmak istedim.

Jigolo Bulma Sitesi Ve Avantajları

Bana göre çalıştığım jigolo sitesi sektörün en iyisi kadınlara yalnızlıklarını kısa zamanda unutturuyorlar. Ancak siteler arasında araştırma yapmadan direk ilk bulduğunuz sayfa size doğru hizmet vermeyecektir. Benim size nacizane tavsiyem internet geçmişini araştırdığınız firmayla çalışmanız olacaktır.

Kayıt Olun İletişime Geçelim

Gizlilik konusunda benimde kurallarım var ve sadece jigolo kayıt başvuru işlemlerini tamamlayan üyelerle görüşebilirim. Siz bu işlemleri tamamladıktan sonra bana telefon numaram ile istediğinizde ulaşabileceksiniz. Sizinle whattsap nodan Atakum’daki liseli aşıklar gibi mesajlaşmak en büyük hayalimdir.

Bir yanıt yazın