İzmir Jigolo Arzu

arzu izmir jigolo

Merhaba, ben Arzu İzmir jigolo arayanlar olarak kiralama sitesine kayıt oluyorlardı ve ben de şansımı denemek istedim. Kendimden bahsetmek gerekirse, 43 yaşındayım, 1.70 boyunda, 65 kilo esmer yeşil gözlü bakımlı bir bayanım.

Benim yatağıma girecek kişilerin öncelikle kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. Hayatın tüm heyecanlarını adrenalinle dolu şekilde zirveye ulaştırıp yaşamaya gayret gösteren bir felsefem var. Ancak ev arkadaşı arayanlar için de önerilerim var, asla güvenmediğiniz insanlara kapınızı açmayın.

Hayatı dolu dolu yaşamayı seven birisiyim ve cinsel ilişkiye olan düşkünlüğümle tanınıyorum. Ben jigolo mekanlarında takılmayı seviyorum ve bu zamana kadar ilişkiye girdiğim her erkek beni tekrar arzuladı. Bayan bulma ajansı ücretsiz hizmet verdiğini duyunca şansımı denemek istedim.

İzmir’de Sevgili Tadında Aşk Arıyorum

Benim seksi ve cilveli tavırlarımla kıvrımlı vücudum sizin olmak istiyor aşkı yaşatayacak erkekler arıyorum umarım bulabilirim. Benimle birlikte olmak isteyenleri şenlendirmek için jigolo kayıt formunu doldurup benim sizi tercih etmem için beklemeniz gerekiyor.

Değişik heyecanlar ve hazlar benimle birlikte sizleri bekliyor. Kendine partner kiralamak isteyenler için birçok püf noktası biliyorum ve bu konuda tecrübelerime güveniyorum. İsterseniz sizinle merak ettiğiniz bütün üyelik detaylarını paylaşabilirim. Kısacası benimle birlikte olmak isteyen herkesi bekliyorum.

Twitter hesabımda da sizlerle jigolo hakkında sohbet edebilir ve tanışabiliriz. Zengin dul bayanım belirli zamanlar kalıyorum. Ayrıca evli erkekler de benimle birlikte olup arkadaşlık kurabilirler. Partner arayanlar jigololuk ajansına başvuru yaptıktan sonra bana ulaşabilirsiniz.

Gerçek Ajansın Web Sayfasından Çok Memnunum

Ben uzun süredir Alsancakta yaşıyorum bana yakın semtte oturan yatak partneri olmak isteyen erkeklerle macera yaşamak için aranızdayım. Amacım kesinlikle ciddi ileriye dönük bir birliktelik yaşamak değil bunu en başında söylemek istiyorum.

Ben ciddi olarak dost arıyordum, iyi niyetimi kullanmaya çalışan çok insan tanımak zorunda kaldım. Fakat jigolosu zaafımı sanırım beni tanıyan bütün arkadaşlarım bilir sıra sizde.

Şimdi sıra sizde daha fazla kendimle ilgili size sır verip bana olan merakınızı kaybetmenizi istemediğim için bu yazıyı burada sonlandırıyorum. Ben sadece telefondan iletişim sağlamak değil bu tanışmamızı sosyal hayatımıza taşıyıp kaynaşma peşindeyim.

İzmir Jigolo Arkadaşlık İlanları Yayınladım

Dul bayanlar olarak bende arkadaşlık sayfasında ücretsiz ilanlarımı yayınlamkata buldum çözümü. Fakat amacı tanışıp sohbet edeceği bayanların telefon numarası olan, boş sohbet peşinde koşan Antalya jigolosu olduğunu iddia edenlerde var dikkatli olun.

Her zaman ne kadar çok reklam yayınlarsam o kadar çok erkeğe ulaşabileceğimi düşünmüştüm. Ve tam da arayışımdan vazgeçmek üzereyken, bir ajansın ücretsiz partner ilanları sunan web sitesine rastladım. İnanamadım! Bu tam olarak aradığım mutluluktu tam olmak istediğim yerdeydim.

Bu yüzden ilanımı yayınladım, pek çok erkekten gelen mesajlarla bombardımana tutuldum. Bu kadar çok farklı erkekle yakınlık yaşama şansım olacağını hiç düşünmemiştim. Ama sadece ajansın üyeleriyle yapanlarla görüşmenin daha güvenli olduğunu fark ettim.

Bir yanıt yazın