Gaziantep Jigolo Ali

gaziantep jigolo kayıt sitesi

Ben Ali Gaziantep arkadaş ilan sitesine jigolo olarak kaydoldum ve dul bayan cep tel aramaya başladım. Eğer beni tercih ederseniz size en ateşli gecelerin sözünü veriyorum. Ben Şehitkamil’de yaşıyorum 26 yaşındayım esmer siyah gözlü 1.90 boyunda 88 kilo iri yarı güçlü erkeğim.

Benim bu mesleği asıl yapma sebebim para kazanmaktan daha çok bayanların kaybettikleri mutluluğu onlara geri verebilmektir. Ben tek tıkla üye olun reklamını uzun süre düşündükten sonra başvuru yaptım. Çünkü partner hizmeti vermek aslında çok kolay tahmin edilenden daha zor. Kadınları mutlu etmek, ilgi vermek her erkeğin üstlenebileceği iş değildir.

Ben bu işi sevdiğim için yapıyorum ve her müşterime en iyi hizmeti sunmaya çalışıyorum. Her biri benim için önemli ve hepsinin isteklerine saygı gösteriyorum. Mutluluğu istediğinizi biliyorum bende size istediğinizden daha fazlasını vermek için sizi bekliyorum.

Şahinbey’de Bayan Telefonu Nasıl Bulurum?

Ben her şeyin en zorunu sevdiğim için sanırım whatsapp gruplarında cep telefonu numarası aradım fakat sonuç olumsuzdu. Bu tarz arayışları olan arkadaşlar vardır boşuna ümit etmeyin derim, orta yaş bayanlarla iletişime geçmek için farklı yollar denemelisiniz.

Sadece zevk almak için adam arayanlar var ama benim hedefim daha derin. Kadınların kendilerini özel hissetmeleri, güvenli bir ortamda istedikleri gibi davranmaları için elimden geleni yapıyorum. Bu nedenle müşteri memnuniyeti benim için en önemli şeydir.

Ülkemizin diğer doğu illerine göre Gaziantep’te jigololuk yapmak daha kolay maalesef tabu olarak kabul edilen bir meslek dalı. Ancak ben tüm görüşmelerimizi gizlilik içinde tutuyorum. Ben kendime aklı başında evlenip boşanmışta olabilir seksi bayan arıyorum.

Gaziantep Jigolo Adayı Arıyorsan Ben Varım

Partner olarak çalışmak isteyenler başvuru süreci ne yazık ki tahmin ettiğiniz kadar hızlı ilerlemiyor. Eğer ki şanslıysanız kendinize garantili hizmet veren firma bulmanız tahmin ettiğinizden kolay olabilir. Zenginler gerçek hizmet veren ajansı tercih ediyorlar.

Kısacası erkek arayanlara iyi hizmeti sunmak istediğimden biraz sabırsızım. Benimle çalıştığınızda dürüstlük, mahremiyet ve tabii ki memnuniyet garantisi alabilirsiniz. Her zaman bana ulaşabilirsiniz ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Otel yada evde size eşlik edebilirim yeter ki aramızda samimi ortam oluşsun.

Uzun süredir ücretsiz arkadaşlık siteleriyle çalışıyorum, verdikleri hizmetten memnunum. Bana sitenin haberi olmadan randevu talebinde bulunanan herkesin teklifini reddederim. Üyelik yaptığım ajans kusursuz hizmet veriyor hiç ağzımın tadını kaçırmak istemiyorum.

Bir yanıt yazın