Can Afyon Bayan Arıyorum

afyon jigolo

Selam adım Can dul kadın partner bulmak zor değil Afyon sınırlarında zor olsa bile, jigolo olmak için arkadaşlık sitesi bana yol göstermektedir. Sizlere kendimi tanıtmak isterim 25 yaşındayım 1.79 uzunluğunda 75 kilo esmer ve fit birisiyim.

Partner deneyimim 3 yıl ilkin bir sitedeki ilanları görerek başladı, hala belli aralıklarla devam ediyor. Afyonkarahisar yakışıklı bir erkeğim seks partneri arayışım devam ediyor. Eğer ki gerçek arkadaşlık ajansı meslek edinmemi elde etmiş oldu. Bu işten haz alıyorum durgun müşterilerim var.

Partnerimi memnun etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Fakat bana her konuda güvenebilirsiniz ben profesyonel bir erkeğim sizden istediğim tek şey cinsellikte sınırsız olmanız.

Afyon Jigolo Başvuru Formu Ücretli Mi ?

Cinsellik her zamana benim için ön plandadır sevgiye aşka inanan biri değilim. Partner ajansına kayıt olarak kendime hayalini bile kuramadığım hayatı hediye ettim. Düşünen herkese tavsiye ediyorum bu mesleği.

Uzun zamandır kendime olgun bayan aradığım için belli bir noktadan sonra umudu kesmeye başlamıştım. Ancak kendimi hiç ummadığım deneyimli jigololar arasına katılmış hatta ilk randevuma çıkmış halde bulmaktayım. Şimdi sıra sizde hiç vakit kaybetmeden bana profilimde yazan numaradan ulaşın.

Çok heyecanlıyım ve uzun süredir cinsel ilişkiye girmediğim için azgınım. Penis boyum her kadının kabul edemeyeceği kadar büyük hazırlıklı olanlar arasın. Ancak gizlilik benim tek kuralım bu konuda sizden de aynı hassasiyeti bekliyorum.

Bir yanıt yazın