Kategoriler
Erkek Üyeler

Afyon’da Jigolo Olmak İsteyen Can

Selam adım Can Afyon jigolo olmak istiyorum dedim ve sonunda başardım. Olgun bayanlara olan ilgimi burada size anlatmak istesem günlerim yetmez. Sizlere kendimi tanıtmak isterim 25 yaşındayım 1.79 uzunluğunda 75 kilo esmer ve fit birisiyim. Üniversite mezunu kendini beğenen yakışıklı erkeğim sizi mutlu etmek için buradayım.

Partner deneyimim 3 yıl ilkin bir sitedeki ilanları görerek başladı. Şu anda belli aralıklarla devam ediyor. Afyonda ilinde ikamet eden yakışıklı bir erkeğim seks partneri arayışım devam ediyor. Afyon tanışma ajansı meslek edinmemi elde etmiş oldu. Bu işten haz alıyorum durgun müşterilerim var. Fakat deneyimlerin her geçen gün artıyor sizlere her mevzuda destek olabilecek erkeğim.

İşinde ustalaşmış ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar için en uygun benim. Partnerimi memnun etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bana her konuda güvenebilirsiniz ben güvenilir bir erkeğim sizden istediğim tek şey cinsellikte sınırsız olmanız. Karşımdaki bayanı şimdiye kadar mutlu edemediğim hiç olmadı çünkü kendime fazlasıyla güveniyorum.

Afyon Jigolo Ajansı Avantajı Nedir ?

Cinsellik her zamana benim için ön plandadır sevgiye aşka inanan biri değilim. Ben 15 senelik evliliğimi eşimle cinsellikte yakalayamadığımız uyum yüzünden bitirdim. Zira ona göre 5 dakikalık bir zevk bana asla yetmiyordu hep yarım bırakılan doyuma ulaşamamış bir jigoloyum. Kadınların bir çiçek olduğunu bildiğim için sizi nasıl koklamam gerektiğini iyi biliyorum.

Ajansın başvuru formunu doldurup kendime hayalini bile kuramadığım hayatı hediye ettim. Uzun zamandır kendime olgun bayan aradığım için belli bir noktadan sonra umudu kesmeye başlamıştım. Ancak hiç ummadığım anda karşıma arkadaşımın tavsiyesi ile kaliteli partner ajansı çıktı. Sonuç olarak artık hayallerimi sizinle yaşıyorum.

Şimdi sıra sizde hiç vakit kaybetmeden bana profilimde yazan numaradan ulaşın. Çok heyecanlıyım ve uzun süredir cinsel ilişkiye girmediğim için azgınım. Penis boyum her kadının kabul edemeyeceği kadar büyük hazırlıklı olanlar arasın. Ben size her zaman ayak uydururum Afyon jigolo ilanları yeni yayınladım inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!