Bolu Jigolo Buket

Merhaba ben Buket dulum 43 yaşındayım Bolu jigolo hizmeti veren adaylarla tanışmak istiyorum. Bende ilan sitesindeki erkek arayan bayanlar arasında yerimi almak istedim. Yeni boşandım ve bu süreçte kendimi biraz yalnız hissettiğim için aşkı aramaya başladım.

Hayatıma yeni bir yön vermek istiyorum ve sevgili arayanlar arasında umutlarımı yeşertmek istiyorum. Aradığım jigoloda ise dürüstlük, sadakat ve anlayış gibi özellikler önemli benim için. Eğer sen de hayatında değişiklik yapmak isteyen biriysen, yollarımızızn kesişmesini bekliyorum. Aşk arıyorum ve umarım sen de beni bulursun.

Beni diğer kadınlardan ayıran en büyük özelliğim kafama koyduğumu yapıyor olarak anılmam sanırım. Sende Bolu’da deneyimli rentboy olarak hizmet veren bir üyeysen bana profilimdeki numaradan ulaşabilirsin. Benim daha fazla sabrım kalmadı kendine güveniyorsan çık karşıma.

Dul Bayan Olarak İkinci Bahar Yaşamak İstiyorum

Arkadaş bulmak için profesyonel kiralama sitesine dul kadın üye olarak, aradığım özellikleri anlatmak için buradayım. Benim için en önemli şeyler dürüstlük, sadakat, yalansız, samimi erkek ilişkide aradıklarımın başında geliyor.

Bu yüzden bir partner ararken bu özelliklere sahip bir genç erkekle tanışmak istiyorum. Başvuru formunu doldurarak kayıt olabilir ve diğer üyeleri eleyerek direk benimle iletişime geçebilirsiniz. Bu site, yatak arkadaşı arayan bayanlar ve jigololuk yapmak isteyen erkekler için ideal bir platform.

Eğer siz de güvenilir ve sadık bir ilişki arıyorsanız, hemen üye olup kayıt olarak Bolu en iyi partner ajansları arasında yerinizi alabilirsiniz. Ancak benim size tavsiyem başvuruda bulunacağınız sitenin geçmişini iyice araştırıp emin olduğunuz firmayla çalışmanızdır.

Bolu Jigolo Adaylarında Aradığım Özellikler Şunlardır;

  • 18 yaşın altındakilerin jigola olarak değerlendirmeye almak istemiyorum.
  • Erkeklerin bakımlarına ve dış görünüşlerine özen göstermeleri çok önemlidir.
  • Uzun boylu fit vücudu olanlar her zaman ilk tercihimdir.
  • Kilolu beylerin genellikle daha az şansa sahip olduğunu belirtmem gerekir.
  • Yeni deneyimlere ve her türlü fanteziye açık olmak şarttır.
  • Ev yada otel görüşmelerine uyum sağlamalıdır (Seyehat engelinin olmaması) tercihimdir.
  • Genel kültürü yüksek bir araya geldiğimizde paylaşım yapabileceğim kişiler ilk tercihimdir.

Yorum yapın