Kategoriler
Bayan Üyeler

Kars Jigolo Ajansı Üyesi Aynur Hanım

Merhaba benim ismim Aynur Kars jigolo ajansında ilanlarını daha bugün yeniledim. Sonuç olarak şuan sizin yanınızdayım 45 yaşındayım kendimi beğeniyorum esmer alımlı bir kadınım. Kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başlayalı baya bir zaman oldu. Ancak şuan tek eksiğim dul bayan olarak genç erkek sanırım oda burada bol bol olduğu için siteye kayıt oldum.

Sitemize üyelik kaydınızı yaptırdığınız taktirde aslında siz değil onlar size ulaşıyorlar. Sitemizdeki gezintileri sırasında sizin de seks partneri kataloğunuz yayınlanıyorsa size ulaşmaları an meselesi. Yapmanız gereken sadece size ait fotoğraflarla birlikte profil bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekiyor. Eğer sizde kendinize düzgün jigolo müşteri hizmetleri bulursanız kaçırmayın.

Bundan sonrası su gibi kendiliğinden akıp gidecektir. Fakat bilmeniz gerekir ki erkek ararken bazı konularda ayrıntıcı davranırlar. Hizmet almadan önce ses tonunuzu duymak, neye benzediğinizi görmek ve sesinizden etkilenip etkilenmeyeceklerini sınamak isterler.

Karsta Jigolo Arayan Bayanım

Sizi aradıklarında mümkün olduğunca üslubunuza ve ses tonunuza dikkat etmelisiniz. Telefonda gönlünü kazandığınız üyenin şirketlerinden istedikleri profile uygun adaylar ile zaman geçirmek randevulaşmak istiyor. Fakat işte asıl bu aşamada çok daha dikkatli olmalısınız.

Tertemiz traşlı bir yüz uyumlu kıyafetler ile birleştirdiğiniz görsellik kadınların dikkatini çekecektir. Özelikle bana bu çıktığım yolda her zaman inanılmaz deneyimler yaşattılar. Hepsinin kişilik özellikleri farklı ve belli bir şeylerin peşindedirler. Bazıları paranın, bazıları aşkın ve bazıları ise zevkin peşindedir. Kars jigolo arayanlar sizden sadece ilgi bekliyor bence bende onlardan biriyim.

Bunun için sitemizin genç erkeklerini tercih ediyorlar deneyimli ve dinamik erkekler ilk tercihleri oluyor. Şehvetli ve sıcak dakikaları yaşatıp hafiflemek isteyen bayanlar genç erkekleri tercih ediyorlar. Erkekler her anlamda memnun etmesini bilen kişilerdir. Senelerdir bu sektörde çalışanlar belli bir yere gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!