Kategoriler
Erkek Üyeler

Ali Konya Jigolo Arayan Bayanları Bekliyorum

Arkadaşlarımın önerisi Konya jigolo ajansı yeni üye oldum halimden fazlasıyla memnunum. İsmim Ali esmer uzun boylu iri yarı kendine güvenen deneyimli erkeğim sert ilişkiye bayılırım. Kadınsız yaşamın olamayacağını bildiğim için rentboy olmayı tercih ettim. Pişman olmadım zira pozitif fazlaca fazla dönüş aldım devam ediyorum. Meram ilçesinde yaşayan erkeğim seks yönünde güçlüyüm.

Ne olursa olsun gizlilik önemli 33 yaşlarında kamu da vazife icra eden birisiyim bakımlı sadık bir adam isteyen hanımefendiler ücretimi ödeyin görüşelim. Düşündüğünüzden daha bakımlı bir adam ile karşılaşacağınızdan güvenli olabilirsiniz. Esasen tamda söylediğim benzer şekilde ilerledi her şey şu anda bu işi ustalaşmış olarak yapmaktayım.

Karşımdaki hanımı mutlu etmeden asla ilişkiyi bitirmem. Konya erkek arayanlar siz bana dur demediğiniz sürece ben sizinle sabaha kadar beraberlik sağlayabilirim. Siz yeter ki benim tadıma bakmak isteyin gerisi kolay ben seks için doğmuşum. Hem yakışıklı hem ustalaşmış hem seksi bir vücuda sahip bayanlarla cinsel ilişkiye girmek isterim.

Konya Jigolo Ajansı Benim Tek Tercihim

Her mevzuda maalesef ustalaşmış değilim fakat gene de azca fazlaca bilgili oluşum heyecanımızı arttırmaya yetiyor. Cinsellik bana göre bir yaşam tarzı ve her zaman azgın seksi kadınlarla sevişmek istiyorum. Sert yapıda görünen iri bir adam olmama karşın duygusal ve yumuşak huylu bir erkeğim. Kültürlü bir aileden ulaşınca değişik ortamlarda iyi mi davranılacağını iyi biliyorum.

Gecelerimde gördüğüm Konya jigolo üye ol diyen bayanlarla iletişimde de asla sorun yaşamayan biriyim. Halk dilinde şeytan tüyü var denilen erkeklerdenim. Yaklaştığım tüm bayanlar farkına bile varmadan bana kapılmaya başlıyorlar. Şimdi sıra sizde eğer benden etkilendiyseniz ve benimle unutulmaz bir sekse imza atmak isterseniz hazırım.

Şu zamanda iyi firma bulmak zor, ama sizin karşınızda ben olacağım bana güvenebilirsiniz. Ben yıllardır internet sitelerinde partnerlik hizmeti vermek istiyorum ilanlarını paylaşmış bir adayım, siz benim arayıp bulamadığım cennetimsiniz. Fakat olgun bayanlar arasında tanıştığınız ateşlisi bu yönde arayışlarına son verebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!