yasal partner sitesi

Yasal Partner Sitesine Üye Olmak İçin Bir Çok Neden Var

Siz değerli kullanıcılarımızın isteklerine cevap verebilmek için Yasal partner sitesi sayesinde sevgili bulabileceksiniz. Profesyonel olarak çalışan ekibimiz geceler boyu süren araştırmalar sonucunda sitenin açılışını yapmış bulunuyoruz.

Dünden bugüne sizin isteklerinizi kendimize hedef belirleyerek yolumuza devam ettik. Erkek partner kiralama sitesi olarak yayılan ünümüzü bu sefer farklı bir alana doğru genişlettik. Bizim pusulamızı bu güne kadar hep siz belirlediniz bundan sonra da böyle olacaktır. Tabi jigolo kayıt formunu doldurup meslekte yürümeye çalışan ama başarısızlıkla sonuçlanan bir çok erkek üyemiz bizi seçti.

Sitemiz yeni açılmış olmasının şerefine kısa süreliğine sizlere ücretsiz hizmet verecektir. Ancak site üzerinde paylaşılan ilanları takip ederseniz. Kısa süre içerisinde üyelik fiyatları hakkında bilgilendirme yapacağız. Ancak kısıtlı kontenjan için acele etmeniz gerekiyor.

Hizmetlerimiz ve Çalışma Kurallarımız

  • Üyelik Sistemi var: Yasal partner sitesinde kendi Kullanıcı adınız ve şifreniz ile profilinizi yönetebiliyor, bilgilerinizi güncelleyebiliyor ve istediğiniz kadar fotoğraflar ekleyebiliyorsunuz.
  • Yüksek ziyaretçi sayısı: Aylık ortalama 120.000 sayfa görüntülenme sayısı ile ziyaretçi yoğunluğunun fazlalığı. Fakat her gün daha da büyümektedir. Etkin sosyal medya kullanımı ile, yoğun ziyaretçi akışı.
  • En iyi jigolo sitesi: Basında yer almış, bilinen ve partner kiralayan bayanlar tarafından ziyaret edilen referanslı site. Belli bir geçmişi ve itibarı var, hakkımızda hiç bir olumsuz yorum bulamazsınız
  •  Sahte üyelikler yok: Diğer bir çok erkek partner sitesinde bayan fotoğrafları görürsünüz. Hepsi, dolandırma amaçlı tuzaklardır. Hiç bir bayan erkek escort tutmak için bir siteye olmaz. İletişim bilgileriniz açık zaten, istediği kişiyi direkt arayarak irtibat kurar.
  • Hizmet amaçlı kurulmuştur: Kimsenin parasına göz dikmiyoruz. “Sizi bir bayanla görüştüreceğiz, şu kadar Lira teminat yatırmanız gerekiyor” gibi tuzaklar kurmuyoruz. Her şeyi yasal ve kanunlar çerçevesinde yapmaya çalışıyoruz.
  • Şeffaf ve güvenilir: Türkiye üzerinden yayın yapmakta olup, hiç bir bilgisi gizli değildir. En ufak bir şüpheye yer vermez. Ancak piyasadaki ilk arkadaşlık sitesi olduğunu iddia eden kişiler, yurtdışından yayın yapmakta olup dolandırma amaçlı kurulmuşlardır. Bilişim suçları tarafından sürekli kapatılıyorlar. Bu tarz sahtekarlara parayı yatırdığınız zaman bir daha ulaşamazsınız.

Siz değerli kullanıcılarımız Yasal partner sitemizi incelediğiniz takdirde uzun yıllardır hizmet veren kaliteli site olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca sitede ücretsiz bulunan kayıt formuyla üyeliğiniz için bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin özenle incelediği formlar arasında bize en uygun olan üyeleri tercih ediyoruz. Fakat bu süreç hemen sonuçlanmıyor bilginiz olsun. Eğer başvurunuz olumlu değerlendirilirse size temsilcilerimiz aracılığı ile geri dönüş yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir