yalova jigolo

Yalova’ da Jigolo Arayan Bayanlar Sizi Bekliyor

Merhaba ben Ahmet kendine güvenen deneyimli aday ile tanışmak ister misiniz ?  Yalova jigolo sitesi üzerinden bana ulaşıp beni kiralamak isteyen her kadına hizmet sunuyorum. Her zaman yatağına girdiğim bayana sonsuz saygı duymuşumdur sizin istekleriniz benim için sadece emirdir. Çünkü zaman su gibi akıp geçecek buna eminim. Çünkü bu zamana kadar benden pişman olan tek bir olgun bayan müşterim olmadı.

Partnerimle yaşadıklarımız kesinlikle ikimiz arasında kalacaktır. 1.90 boyunda 78 kilo dış görünüşüne güvenen yakışıklı diksiyonu iyi oturup kalkmasını bilen genç. Ama deneyimli bir erkeğim benimle yan yana geldiğiniz zaman hiç pişman olmayacaksınız. Eğer sizde daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyime imza atmak istiyorsanız. Bence hiç vakit kaybetmemeniz lazım profilimde yazan numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Çok fazla olduğunu bildiğim için sizin için hazır bekliyorum yeter ki siz beni tercih edin. Ben hafta içi akam saat 7 den sonra hizmet veriyorum. Bu saatte kadar kendime ait erkek kuaför salonum ile ilgileniyorum ve ne yazık ki müsait olamıyorum. Ama özel durumlarda size bir müsait saat ayarlayabilme şansım var. Ben bu işe saygısını asla kaybetmeyen bir kavalyeyim.

Yalova jigolo twitter hesabını takibe almayı unutmayın

Sitenin yeni üyesi ile tanışma şansı size her zaman kendinizi çok özel hissettirmek için bütün meziyetlerimi kullanmak için şimdiden can atıyorum. Ben bir erkek olarak kendi kişisel temizliğime ve bakımımı olması gerektiğinden daha fazla dikkat ediyorum. Ancak karşımdaki bayanın da bu konuda aynı hassasiyeti göstermesini çok istiyorum.

Uzun süredir aktif şekilde olgun bayanların yataklarına sex partnerleri olarak eşlik ediyorum. Tabi bu zamana kadar karşıma çıkan bayanların hepsinin isteklerini ayrı ayrı yerine getirmeye çalıştım. Her yeni bayan benim için farklı bir heyecandır size olan heyecanımı asla kaybetmedim. Kendime ve şahsi kişisel bakımıma her zaman çok fazla güveniyorum Yalova jigolo iş ilanlarımı takip edebilirsiniz. Bana göre bir insan erkek yada kadın olduğu fark etmez.

Ben görüşmeleri otel yada ev olarak ikiye ayırmıyorum. Siz kendinizi nerede daha rahat hissediyorsanız benim için orası uygundur. çünkü ben her koşulda size ayak uydurabilirim benim için hangi ilçede olduğunuz problem değil. Aracım olduğu için sizin yanınıza istediğiniz zaman gelebilirim siz yeter ki isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir