jigolo sex hikayeleri

Jigolo Sex Hikayeleri

Küçüklükten beri spora karşı bir ilgim vardı, web sitesinin sex hikayeleri sayfasında hikayemi yayınlayarak başladım. Zaman benim başıma gelenleri hepinizin okumasını isterim. Tabi bu ilgi zamanla ilgiden çıkıp bir iş meslek haline geldi. Ancak aileden gelen yapı özelliğimizde iri olduğu için çok dikkat çekmeye başladım. Bende kendime spor salonu açtım ve çevrem ile arkadaşlar genelde sporcu olduklarını için mesleği de o yönde olmasını istedim.

İşimi de severek yapıyordum ve artık spor bir hayatımda bir önemli yeri vardı. Ama kendi hayatıma da dönmek için bir hoca buldum ve işe aldı. Buda benim dikkatimi çekmeye başladı. Bir gün ikimiz kaldığımız zaman sordum. Oda bana hobi olarak yatak partnerliği yapıyorum dedi. Şaşkın bir yüz ifadesi ile anlamadım dedim. Oda bana tam Senlik bir iş araştır, herkesle görüşmezsin istediğinle görüşme imkanın var dedi.

En sonunda bende bir jigolo sitesine kayıt oldum. Konum atıp altına benim kocam olur musun yazmıştı. Mesaja bakıp bakıp gülüyordum ve gerçekten partner arayan zengin bayanlar olduğuna o zaman inandım. Tabi ihtiyacım olmadığı için ilgimi çekenle görüşmek istedim. Konum atanı arayıp konuştum ve gece bir otelde buluşma ayarladık.

jigolo sex hikayeleri

Cinsel içerikli hikayenin artık başrolünde ben varım

Gece özel hazırladın onu otelden alıp önce gezdik gece baya bir eğlenceli geçti. Sonra o beklenen sex hikayeleri finaline başladık. İkimizde anadan hür olduk ve kaslarıma ellemeye başladı. Beni azdırdı ve bakımlı bayandı. Fakat daha önce jigolo arayan zengin bayanlar nasıl sevişir bilmediğim için biraz heyecanlandım.

Kendini o kadar kaptırmıştı ki kaslarımı ısırıyordu. Sabah kadar bitmek bilmeyen enerjimle onu mutlu etmeyi başardım. Sabah duş aldım parayı alıp çıktım. İzlemeyenlere bir kaç belgesel tavsiye edebilirim. Eğer sizde kendinize güveniyorsanız boşa dakikalarınızı harcamadan yetkiliyle görüşerek erkek partner başvurusu yaptırmanız gerekiyor. Ben çok memnunum ve üç ay sonra yıllığım dolacak ve yenilemeyi düşünüyorum.

Kadınlara nasıl davranacağımı daha iyi öğrendim ve benimle düzenli olarak görüşen kadınlar ile çiftler mevcut. Tabi bana sorarsanız kesinlikle sadece kendine güvenen erkekler girmeli bu işe. Yoksa sonu sizin için üzücü olabilir. Sizde kendinize ait partner sex hikayeleri yazmak ve oynamak isterseniz bunun için adım atmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir