Kategoriler
Erkek Üyeler

Mertcan Şanlıurfa Jigolo Kayıt Şartları Nedir ?

Merhabalar ben Mertcan biraz heyecanlı ama kendine güvenen bir üyeyim. Şanlıurfa jigolo başvuru formu hakkında merak ettiklerimi ajanstan öğrendim. Yaşım 25 kumralım 1.88 boyundayım, bayanlar bakışlarımın oldukça delici, ve oldukça tesiri altına alan bulunduğunu söylüyorlar. Mütevazi olamayacağım, oldukça delici bakarım.

Her beraber olduğum hanımefendi beni tekrardan istedi. Ne yazık ki burada oldukça azca tanıdığım var bende bu şekil yerlerde arayışa başladım. Şanlıurfa yatak partneri arayan ajansın şartlarını kabul ederek aranıza katıldım. Ancak yatakta fazlasıyla iyiyim sizleri de memnun etmek için buradayım. Şanlıurfa’daki jigoloların namını bilmeyen yoktur diye düşünüyorum.

Ben profesyonellik haricinde hakikaten bayanlara ilgi göstermeye bayılırım. Ayrıca zaman geçirmeyi sevdiğim için yakınlık göstermekte zorlanmıyorum. Ben uzun süredir çalıştığım ajanslar arasında en güvenilir olanı seçtim ve yoluma onunla devam ediyorum. Ancak ben size karşı gayet sıcak kanlı ve doğal yaklaşırım merak etmeyin.

Şanlıurfa’da Jigolo Olmak İstiyorum

Fakat yapmacık olmadığım içinde bayanlar ilgimden rahatsız olmazlar. Kayıt ol diye ısrar eden arkadaşlarımın sonunda ısrarlarını kabul ettim. Yalnız bu sitenin takipçilerinin hep yaşlı bayanlar olduğuna inanılıyor. Ancak jigolo olmaya cesaret edemeyen adamların kendilerini teselli etmek için ortaya çıkardıkları dedikodulardır.

Benim genç yeni evliler, orta yaşlardaki bekar bayanlar, ileri yaşlardaki bayanlar şeklinde çeşitli gruplardan hanımefendi beni arıyor. Tabi ben size en iyi hizmeti sunabilmek ve aldığım paranın hakkını verebilmek için elimden gelenin fazlasını yapıyorum merak etmeyin. Şanlıurfa jigolo olmak isteyenler arasında ilanları görmekten bıktığınızı biliyorum mutlu olmak istiyorum.

Cinsel hayatınız monotonlaştı mı? Artık heyecan duyamaz hale mi geldiniz? Beni davet ederseniz hiç unutamayacağınız saatler sizin olacak. Ancak yorgun ama doymuş olarak uyanmak istiyorum diyorsanız bana ulaşmanız gerekiyor. Tabi ben ateşli azgın bayanlara olan hayranlığımı sizinle paylaşmaktan daha çok yaşatmayı tercih ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!