osmaniye jigolo

Ali Osmaniye’de Zengin Dul Bayan Arıyorum

Merhaba ilgiye hasret kalmış kadınlar artık Osmaniye jigolo arıyorum ilanları vermeye son ben buradayım. 27 yaşlarında 2 senedir tertipli olarak cinsellik icra eden ve yatak partneri olan genç erkeğim. Saatlik ücretim 1000 TL seçkin birisiyim her anlamda hanımefendileri mutlu ederim cinsellik sevenler gelsin.

Fakat içinizde kuvvetli güçlü bir adamın varlığını hissetmeyeli uzun süre mı oldu? Tüm vücudunuz ateşinizle kavruluyorken, erkeğinizin gecenin ilk saatlerinde bitkinlikten tükenişini ve üstünüzdeyken uyuya kalmasını izlemekten bıktınız değil mi? Size saatlerce koynunuzda kalmış olarak, içinizden çıkmayacak güçlü bir adam gerekli.

Ben arkanıza geçtiğinde vuruş darbeleriyle belinizi sarsacak sert ilişki seven partnerim. Spor tarzda giyinen kendine güvenen üniversite mezunu aklı başında sex partneriyim. Ben bu mesleğe daha okul yıllarında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım.

Osmaniye Jigolo Sitesine Yeni Kayıt Oldum

Fakat zamanla bu mesleği profesyonel olarak yapmak istediğim için kendime partner şirketleri araştırmaya başladım. Uzun yıllar kendime geliştirmek için çeşitli kurslara gittim hatta sizin için masörlük sertifikası bile aldım. Ancak bu benim yeniliğe açık olmama engel değildi diye düşünüyorum.

Bende sosyal medyada daha fazla yer edinmeye başladım. Daha fazla dul kadına hizmet vermek benim tek hayalimdir. Azgınlık dönemlerinizde sizinle başa çıkabileceğimden ve kaç posta canınız çekiyorsa o denli üstünüzde kalacağımdan güvenli olabilirsiniz. Performansımın süresini size şu şekilde izah edeyim ilişkimizde daima yeter diyecek olan taraf siz olacaksınız.

Her kadının tek isteği doya doya zevkin tadını çıkarmaktır diye düşünüyorum. Ancak bu noktada işini iyi bilen erkeklere ihtiyacı olduğunu hatırlatmam gerekiyor sanırım. Ben kendimi övmeyi pek sevmem ama genellikle yatağıma giren her kadın benden fazlasıyla memnun kaldığını zaten dile getiriyor. Eğer sende bu şanslı kadınlardan olmak istersen daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

Osmaniye’de Nasıl Jigolo Olabilirim ?

Daha fazla size kendimi anlatıp bu durumun heyecanı kaçırmak istemem. Fakat size küçük bir sır vereyim cinsel organımın boyutunu kabul etmeyen bayan sayısı çoktur. Eğer sizde merak uyandırdıysam vakit kaybetmeden ilanlardan beni bulabilirsin.

Osmaniye jigolo ajansının bana randevu ayarladığı kadınlar fazlasıyla ateşli oluyor. Dokunuşlarım karşısında dakikalar içinde orgazmın sarhoşluğuyla buluşacaksınız. Cinsellik kölesi oyunlarıyla isterseniz daha fantastik ilişkilerde kurabiliriz. Ben her zaman müşterinin memnuniyetini ilk önceliğim olarak benimsediğim için bana her zaman yüzde yüz güvenebilirsiniz.

Ben genellikle görüşmelerin otelde olmasını istiyorum daha güvenli geldiği için tabi siz istemezseniz ben size uyarım. Görüşme ücretlerini nakit olarak almak istiyorum müşterilerimle şahsi bilgilerimi paylaşmayı çok sevmiyorum. Eğer aradığım erkek bu diyorsan seni bekliyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir