Jigolo Arayan Zengin Bayanlar İş İlanları (GÜNCEL)

Her prenses, prensini bulmak için arayıştadır, jigolo arayan zengin bayanlar sayesinde yaygınlaşmaya başlayan meslek, erkeğini bulamayan olgunların eksikliklerini gidermekteyiz. Siz istediğinizi söyleyin gerisine karışmayın. Kullandıkları kiralık prensler bu yüzden özel yeteneklerini geliştirerek istediği kıvama getirir.

Özel partiler düzenleyen partinin sonunda, farklı bir partiyle geceye devam etmeyi sevenler için buradayım. Tabi her partinin sonunu çılgınca bir seks partisine döndürme kabiliyetinde erkeklerle çalışıyoruz. Çılgın eğlenceleri deneyimlemeniz için sosyetede ya da Avrupa’da olmak gerekmez.

Evlenmek isteyen bayanlarla iletişim sağlamak kolay değildir, tanıdıkları da değildir ne yazık ki durum hep böyle. Jigola sitesi kayıt tarihlerini kaçırdım sizin de tahmin edeceğiniz gibi maalesef çok zor. Kendim hakkında başka ne söyleyebilirim? Fakat sonrasında onu sevmediğimi böyleydi.

Erkek Arayan Bayanların İlanları

  • Yataktaki prensiniz Ayşe size efsane gecelerinizde ideal kadınınızla en yakın olduğunuz anlarda harika hissedeceksiniz. Benim yaşım 43, buğday tenliyim güvenilir jigololuk ajansı üyelerinden biriyim sizi bekliyorum.
  • Azgın bayanlardan Arzu ben 42 yaşındayım sevgili arayan dul kadınlardan biriyim. Eğer beni seçerseniz cinsel açıdan da avantajda olduğunuz bir hatunla buluşmuş olursunuz. Fakat seks hayatınızı benim gibi alımlı biriyle şekillendirmek size bir avantaj sağlayacaktır.
  • İsmim Burcu 45 yaşında dul bayan olduğumdan mutluyum, sizde beni seçtiğiniz için aşırı mutlu hissedeceksiniz. Tabi ki tadımı aldığınızda sizin de bağımlılık olma ihtimalim yüksek, her şey sizin elinizde bütün becerilerinizi bana gösterin.
  • Hem zengin hem de dul olmak çok zor bunu anca jigolo arayanlar üyesi biri oldum. 43 yaşındayım asla yaşımı göstermiyorum, eğer sizde kendinize güveniyorsanız yakından inceleyebilirsiniz.

Yaş Sınırımız Yok Erkek Arayan Yaşlı Bayanlar Sizi Bekliyor

Gizlilik sözleşmemiz iş ahlakımın ilk kuralıdır bunun için bana rahatlıkla arzulardan söz edebilir. Ancak hayallerinizi paylaşabilir ya da benden yeni şeyler yaşatmamı talep edebilirsiniz. Farklı bir şehirdeki sosyetenin düzenlediği çılgın seks partilerinde profesyonelliğe ulaşan biriyim.

Cinsel yaşamı arzuladığı farklılıkta yaşamayı isteyen kadınlar her yerde var. Ben kendi şehrimdeki partner arayan bayanlara bu heyecana ulaşabildikleri geceler verebilen bir erkeğim. Ortalama olarak 50.000 civarında talihli adam para karşılığında en hususi gecelerde, cinsellik arkadaşlığı yaparak hayatlarını yaşıyor.

Sayı oranına bakarsanız minimum rekabetle uğraşacağınız zevkli mesleklerden biri diyebiliriz. Hayallerdeki benzer biçimde bir yaşantıya ve imkanları isteyen için genç erkek mesleğe adım atmaktan araştırma yapar. Eğer ki kendine cinsel performansına güvenen jigolo arayan kadınlar varsa buradayız.

Yorum yapın