bir jigolonun günlüğü ekşii

Bir Jigolonun Günlüğü Ekşi

Yalanı dolanı olmayan en baştan her bir şeyini anlatacak bir jigolonun günlüğü ekşi yorumlarını okuması gerekiyor. Hayat bana göre zevklerin tadına bakıldığında güzel, bu yaşıma kadar her zevkin tadına bakmaya çalıştım. Ancak şimdi sıra sizin tadınıza bakmaya geldi tek isteğim bana zevkin doruklarını yaşatmanız. Duygusal ve cinsellik boşluğumu bir sex partneri ile doldurmak isterim.

Olgun bayanlar arasında tanınan ve bilinen bir kadınım, haydi kendine güvenen beyler mesajlarınızı temenni ediyorum. Beni doygunluk edebileceğine hakikaten inanan erkekleri isterim onların haricindekiler lütfen bana ulaşmasınlar. Fakat zevkten soluksuz kaldığınızdaysa bu deneyimin devamlı yaşanmasını arzularsınız. Cinsel beraberliklerinizde zevk sebebiyle soluksuz kalınan beraberlikler sık yaşanmaz.

Ben herkese ayak uydurabilen sıcak kanlı sevecen bir kadınım. Ancak sinirli değilseniz benim ile anlaşamamanız gibi bir durum olamaz. Kendine güvenen uzun zamandır partnerlik yapan. Genç aktif ve deneyimli partnerlerle farklı fantezilerimi gerçekleştirmek istiyorum ve sizin için çok heyecanlıyım.

Erkek escort olmanın zorluklarını kaldırmanız gerekiyor

Yaşattıklarıyla soluksuz bırakan bayan partner üyeleri bu her ücretli görüşmenizde tekrarlanan bir deneyim olacaktır. Cinselliği özelleştirecek şeyler arayıp bulmakla ünlüyümdür. Ancak saçma uygulamalar yerine ilişkiye daima değişik eğlencelerle başlayarak, değişik tekniklerle ilerlemeyi severim.

Sıra dışı olmak bazı mevzularda rahatsız edici görünüyor. Sevişmede alışılmadık olmak daima sevilen bir özellik oluyor. Güvenilir jigolo siteleri arıyorsanız Türkiye’nin en iyisini seçmelisiniz Ancak sizde benim gibi kendine güvenen azgın bir kadınla cinsel birliktelik isterseniz. Bilin ki ben dünden hazır bir şekilde sizi bekliyorum. Beni şimdiye kadar ilişkiye girdiğiniz bütün kadınlar dan ayrı tutun çünkü ben kimseye benzemem. Bendeki azgınlık hiç bir kadında yoktur. Ben tekim ve özelim size de eğer isterseniz bunu gösterebilirim.

Kadınlar konusunda seçici miyim, diye sorarsanız evet fazlasıyla seçiciyim. Çünkü ben her zaman kendi giyimine bakımına, yediğine, içtiğine, dikkat eden. Bir jigolonun günlüğü nexflix herkes izlesin Her gün düzenli olarak spor salonlarında ter döken kaslı vücudunu koruyan bir yatak partneriyim. Bu sebeple kesinlikle karşımdaki kadının temiz bakımlı diri ve sert bir vücuda sahip olmasını çok isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir