Kategoriler
Blog Haberleri

Bayan Jigolonun Tadına Bakmak İsteyenleri Bekleriz

Farklı olmak benim için her zaman çok önemliydi sırf bu yüzden bayan jigolo seks şirketleri araştırmaya başladım. Benimle görüşmek isteyecek beylerin mesajlarını temenni ediyorum. Sizleri mutlu etmek ve kendimi cinsel olarak doyurmak amaçlı duyuru vermeye karar verdim.

Karizmatik kaliteli beylerin dönüş yapmasını rica ediyorum. Bu sebeple içimin istemediği beğenmediğim biri ile herhangi bir şey yaşayamam o yüzden beni mutlu etmeniz oldukça önemlidir. Saatlik ya da gecelik olarak hizmet verebilirim siz yeter ki bana paradan haber verin. Dul bayan olduğumu duyduktan sonra bütün erkeklerin bana olan bakışı değişti.

Bende cinselliğe seks yapmaya fazlasıyla düşkün olduğum için bu şekilde bir çözüm bulmak zorunda kaldım. Çoğu zaman toplum baskısı sebebiyle girdiğim bu yoldan vazgeçmeyi bile düşündüm. Ancak ben kendim için yaşayan sağlam bir kadın olduğum için yolumdan dönmedim.

Bayan Jigolonun Ücreti Ne Kadar ?

Bu sırada bana yardımcı olmaları için partner sayfaları ve sitelerini bol bol araştırdım. Sonuç olarak artık kendime uygun olan erkeklerle randevulara çıkmaya hazırım. Sizde beni merak ediyorsanız ben burada sizi bekliyorum. Sizin için özel kostüm giyebilirim yatağınızda hangi kadını görmek isterseniz bende ona bürünebilirim.

Ödemelerimi nakit olarak almayı tercih ediyorum konaklama size ait olacak. Olgun kadın partner denince akıllara ilk gelen isim olmak için uzun süredir araştırmalar yaptım. Aslında niyetim her zaman ilk önce aldığım parayı hak etmekti. Bana bu konuda güvenebilirsiniz sizi tatmin edebilmek için bütün hünerlerimi size sergileyeceğim.

İlişki isteyen kadınlar arasında en isteklisi olduğumu ben uzun zamandır biliyorum. Şimdi sıra sizde benim gibi ateşli bayana hayır diyecek bir erkek sanırım yoktur. Sizi bekliyorum bana bayan jigolo ajansında yayınladığım profildeki numaradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!