Kategoriler
Erkek Üyeler

Basri Kastamonu’da Jigolo Olmak İstiyorum

Merhabalar ben Basri Kastamonu jigolo olmak isteyen üyeler arasında bende varım. Bazı bayanlar yalnız başına uyumak zorunda kalır bu hayatta. Fakat bu durum onların yaşamının sonuna kadar bu şekilde devam etmesini gerektirmez. Diyelim ki yalnız bir bayansınız ve tüm her şeyiniz tam.

Benim gibi seks partnerinize sahip olursanız eğer durum bu noktadan değişik bir yere savrulur. Büyük hazlar yaşayarak hayatınızı benimle renklendirebilirsiniz. Kastamonu -jigolosunun en iyi yaptığı mesleklerden biridir merak etmeyin. Küçük temaslar ile size dokunarak sizin istediğiniz zevki almanıza destek olmaya hazırım.

Şundan dolayı cinselliği doya doya yaşamaya bayılıyorum. Kastamonu dul bayan cep telefon numaraları bulmak çok zor oldu. Siz bana dur demediğiniz sürece ben sizinle sabaha kadar beraberlik sağlayabilirim. Hem yakışıklı hem ustalaşmış hem seksi bir vücuda sahip bayanların nelerden hoşlandığını biliyorum.

Kastamonu Jigolo Ajansı Üyesiyim

Daha asla ilişkiye girmedim ve evlenmeyi düşünmüyorum. Ailemi oldukça küçükken kaybettim ve onlardan kalan şeylerle geçimimi sağlıyorum. Evlenmeyi asla düşünmüyorum ve bana uygun 30 yaş üstü dul ve güvene bileceğim gizlilik içinde seks arkadaşı arıyorum. Kastamonu partner ajansları düzgün hizmet veriyor.

Bir tek benimle ilgilenebilecek 30 yaş üstü bayan arıyorum. İnsanlarla iletişim becerim oldukça yüksektir ve muhabbeti oldukça severim. Devamlı doğalımdır ve açık sözlüyümdür hiçbir sırrım yok diyebilirim. Bana evli bir kadın kesinlikle yazmasınlar bana dullar  yazabilirler. Kastamonu jigolo başvurusu bugün yayınlanıyor.

Şu demek oluyor ki çokta tecrübesiz, bir şeyden habersiz durumda değilim. Arkadaşıma her paraya sıkıştığımda bana iş ayarla diyemeyeceğim için bende kendi ilanımı artık vereyim dedim. Kastamonu erkek arayan bayanlar artık sizin mesajlarınızı bekliyorum bana ajans aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!